Burzum se chystají na společné turné s Mayhem aneb Apríl podle Varga

Jistě jste před týdnem zaregistrovali apríla. Ať už si někdo vystřelil přímo z vás, dávali jste si na srandičky kamarádů pozor na každém kroku anebo jste dokonce byli sami strůjci nějakého vtípku. byl to jistě záživný den! Zkrátka a dobře, 1. duben se nedá jen tak ignorovat. Na své si proto přišel i samotný Varg Vikernes. 

Varg si z lidí rád dělá srandu... Varg si z lidí rád dělá srandu... Zdroj: Burzum.org

Norský hudebník Varg Vikernes se se svými fanoušky opravdu nemaže. Dne 1. dubna proto vynesl do světa zprávu, že skupina Burzum chystá společné turné s kapelou Mayhem a za bicími nebude sedět nikdo jiný, než Fenriz z Darkthrone. To zní fantasticky, že? Tak si zase rychle nechte zajít chuť. Celá zpráva totiž byla jen Vargovým aprílovým žertíkem.

Na falešné oznámení (video) se můžete podívat zde:


 

Pokud vám absurdita celé zprávy nedochází, přečtěte si něco o dávné norské kauze, kdy Varg (Burzum) v sebeobraně zabil Euronyma, kytaristu Mayhem.

Aby však Varg svůj vtípek dohnal k dokonalosti, připsal ke zprávě o turné malé doporučení: „Chcete-li mít na vstupenky na tyto koncerty 20% slevu, zadejte při nákupu lístků do kolonky kód 1488. Číslo 1488 je přitom krycí kód, znamenající nacistickou „bílou sílu" a oslavu Hitlera. Ostatně, jaký jiný vtípek bychom od Varga mohli čekat?

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Kataklysm oslaví své 25. výročí i u nás

  Kanadská death metalová skupina Kataklysm slaví svoje čtvrtstoletí! Jedním z dárků je i evropská šňůra, kterou má kapela rozplánovanou na příští měsíc. Úterý 17. října bude patřit českým fanouškům, právě v onen večer Kataklysm oslaví narozeniny v klubu Roxy.

 • Hogjaw přivezou do Prahy jižanský rock světových parametrů

  Po dlouhých pěti letech se již potřetí objeví v České republice americká skupina Hogjaw, aby zde předvedla svou neopakovatelnou show plnou poctivého muzikantství a chytlavých rockových melodií. Tvrdé kytarové riffy a silné melodie jsou totiž, spolu s naléhavě znějícím zpěvem, hlavními devízami těchto nastupujících králů stylu všeobecně označovaného jako jižanský rock.

 • Marco Mendoza se letos vrátí již potřetí do ČR

  Fenomenální baskytarista Marco Mendoza, člen superskupiny The Dead Daisies, se zjevně nemůže naší krásné země nabažit. Zážitky z červnového vystoupení The Dead Daisies jsou stále ještě čerstvé a Medoza už se vrací k další sérii koncertů se svým sólovým projektem, stejně jako na začátku tohoto roku.

 • The Rasmus posílají další ochutnávku z nové desky

  Po jarní novince Paradise přicházejí rockeři z kapely The Rasmus s další novinkou. Skladba Silver Night je opět laděna do popového stylu, je nasnadě otázka, jak asi dopadne zbytek desky? To se dozvíme 6. října, kdy novinka dorazí na pulty. A co víc, na podzim kapela vyjíždí na turné, a pozor, pražská zastávka je už vyprodaná!

Další podobné články