Burzum se chystají na společné turné s Mayhem aneb Apríl podle Varga

Jistě jste před týdnem zaregistrovali apríla. Ať už si někdo vystřelil přímo z vás, dávali jste si na srandičky kamarádů pozor na každém kroku anebo jste dokonce byli sami strůjci nějakého vtípku. byl to jistě záživný den! Zkrátka a dobře, 1. duben se nedá jen tak ignorovat. Na své si proto přišel i samotný Varg Vikernes. 

Varg si z lidí rád dělá srandu... Varg si z lidí rád dělá srandu... Zdroj: Burzum.org

Norský hudebník Varg Vikernes se se svými fanoušky opravdu nemaže. Dne 1. dubna proto vynesl do světa zprávu, že skupina Burzum chystá společné turné s kapelou Mayhem a za bicími nebude sedět nikdo jiný, než Fenriz z Darkthrone. To zní fantasticky, že? Tak si zase rychle nechte zajít chuť. Celá zpráva totiž byla jen Vargovým aprílovým žertíkem.

Na falešné oznámení (video) se můžete podívat zde:


 

Pokud vám absurdita celé zprávy nedochází, přečtěte si něco o dávné norské kauze, kdy Varg (Burzum) v sebeobraně zabil Euronyma, kytaristu Mayhem.

Aby však Varg svůj vtípek dohnal k dokonalosti, připsal ke zprávě o turné malé doporučení: „Chcete-li mít na vstupenky na tyto koncerty 20% slevu, zadejte při nákupu lístků do kolonky kód 1488. Číslo 1488 je přitom krycí kód, znamenající nacistickou „bílou sílu" a oslavu Hitlera. Ostatně, jaký jiný vtípek bychom od Varga mohli čekat?

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Judas Priest vydali singl z nového alba

  Se zbrusu novým albem se už za dva měsíce vytasí britská žijící legenda Judas Priest. V pořadí již osmnácté album nazvané Firepower doprovodí nadcházející severoamerické a evropské turné. V rámci toho přivezou nejen nové songy i do České republiky. Publikum koncertu se má na co těšit.

 • Foto: Arch Enemy, Forum Karlín, 14. 1. 2018

  Do Prahy zavítala metalová kapela Arch Enemy, předskakovali Wintersun, Jinjer a Tribulation. Více se dozvíte v reportáži. Zde vám přinášíme fotoreport. 

 • Zemřela Dolores O’Riordanová z irských The Cranberries

  Ve 46 letech zemřela zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Dolores O'Riordanová z irské rockové skupiny The Cranberries. O její náhlé smrti v pondělí 15. ledna informovala irská televizní a rozhlasová stanice RTE, úmrtí potvrdila i samotná kapela na webu. O'Riordanová působila v The Cranberries od roku 1990. V posledních letech ale zpěvačka trpěla bipolární poruchou.

 • Koncert Arch Enemy v Praze: White-Gluz zazářila nejen modře

  Pražská hudební hala Forum Karlín jednou opět přivítala metalisty z celého okolí. V neděli 14. ledna tam totiž zahráli švédští death metalisté Arch Enemy. Pouhou chvíli před nimi se na pódiu předvedli Finové Wintersun a předkapely Jinjer a Tribulation. Velký nápis na pokladně hlásil: vyprodáno.

Další podobné články