Chcete další sérii Metalocalypse? Podepište petici!

Tvůrci metalového seriálu o fiktivní kapele Dethklok uvažují o další, v pořadí již páté, sérii tohoto pořadu. Aby ji však začali tvořit, požaduje televizní společnost Adult Swim 150 000 podpisů příslušné petice. Máte seriál rádi?

Fanoušci lobují za pokračování příběhu o legendárních Dethklok Fanoušci lobují za pokračování příběhu o legendárních Dethklok Zdroj: Adultswim.com

Legendární death metalová kapela Dethklok se opět vrací do akce a na televizní obrazovky! Tedy, skoro... 

Kdo z metalových fanoušků by si nevzpomněl na Nathana, Tokiho, Skwisgaara, Picklese a Murderface. Mezi metalisty oblíbený seriál Metalocalypse má nyní čtyři série a celovečerní film, který měl být zároveň zakončením celého příběhu. Tvůrce Brendon Small ale nedávno prohlásil, že pracuje na novém albu pro legendární animovanou skupinu a možná i na pokračování příběhu.

Chvíli poté společnost Adult Swim, která má na svědomí mj. seriály Metalocalypse, Family Guy či Rick and Morty zveřejnila zajímavou petici. Tato petice měla za úkol donutit zaměstnance Adult Swim podepsat onu petici také... Dává to smysl?

Abyste však petici mohli podepsat, museli jste napsat krátkou esej, proč chcete další díly seriálu a tuto esej zaslat společnosti starým dobrým faxem. Problém byl v tom, že faxový přístroj v kanceláři Adult Swim byl umístěn přímo nad odpadkovým košem, takže jakákoliv sepsaná a přijatá zpráva okamžitě skončila v koši na papíry. Jestli je tvůrci poté opravdu vyhodili, zůstává záhadou.

I tak se ale našlo mnoho odvážlivců, kteří esej zaslali a přinutili tak zaměstnance AS podepsat další petici, nyní již tu správnou. Tato druhá petice má za úkol nasbírat 150 000 podpisů všech příznivců Metalocalypse a již nyní ji podepsalo téměř sto tisíc lidí.

Do kampaně pro novou sérii, již teď nazvanou The Army of the Doomstar, se zapojily i skupiny Metallica či Amon Amarth a svou podporu vyjádřila i nahrávací společnost Metal Blade Records.

Stojíte tedy o novou sérii tohoto úspěšného seriálu? Neváhejte tedy podepsat příslušnou petici zde: https://www.change.org/p/metalocalypse-please-adultswim

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Judas Priest vydali singl z nového alba

  Se zbrusu novým albem se už za dva měsíce vytasí britská žijící legenda Judas Priest. V pořadí již osmnácté album nazvané Firepower doprovodí nadcházející severoamerické a evropské turné. V rámci toho přivezou nejen nové songy i do České republiky. Publikum koncertu se má na co těšit.

 • Foto: Arch Enemy, Forum Karlín, 14. 1. 2018

  Do Prahy zavítala metalová kapela Arch Enemy, předskakovali Wintersun, Jinjer a Tribulation. Více se dozvíte v reportáži. Zde vám přinášíme fotoreport. 

 • Zemřela Dolores O’Riordanová z irských The Cranberries

  Ve 46 letech zemřela zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Dolores O'Riordanová z irské rockové skupiny The Cranberries. O její náhlé smrti v pondělí 15. ledna informovala irská televizní a rozhlasová stanice RTE, úmrtí potvrdila i samotná kapela na webu. O'Riordanová působila v The Cranberries od roku 1990. V posledních letech ale zpěvačka trpěla bipolární poruchou.

 • Koncert Arch Enemy v Praze: White-Gluz zazářila nejen modře

  Pražská hudební hala Forum Karlín jednou opět přivítala metalisty z celého okolí. V neděli 14. ledna tam totiž zahráli švédští death metalisté Arch Enemy. Pouhou chvíli před nimi se na pódiu předvedli Finové Wintersun a předkapely Jinjer a Tribulation. Velký nápis na pokladně hlásil: vyprodáno.

Další podobné články