Chcete další sérii Metalocalypse? Podepište petici!

Tvůrci metalového seriálu o fiktivní kapele Dethklok uvažují o další, v pořadí již páté, sérii tohoto pořadu. Aby ji však začali tvořit, požaduje televizní společnost Adult Swim 150 000 podpisů příslušné petice. Máte seriál rádi?

Fanoušci lobují za pokračování příběhu o legendárních Dethklok Fanoušci lobují za pokračování příběhu o legendárních Dethklok Zdroj: Adultswim.com

Legendární death metalová kapela Dethklok se opět vrací do akce a na televizní obrazovky! Tedy, skoro... 

Kdo z metalových fanoušků by si nevzpomněl na Nathana, Tokiho, Skwisgaara, Picklese a Murderface. Mezi metalisty oblíbený seriál Metalocalypse má nyní čtyři série a celovečerní film, který měl být zároveň zakončením celého příběhu. Tvůrce Brendon Small ale nedávno prohlásil, že pracuje na novém albu pro legendární animovanou skupinu a možná i na pokračování příběhu.

Chvíli poté společnost Adult Swim, která má na svědomí mj. seriály Metalocalypse, Family Guy či Rick and Morty zveřejnila zajímavou petici. Tato petice měla za úkol donutit zaměstnance Adult Swim podepsat onu petici také... Dává to smysl?

Abyste však petici mohli podepsat, museli jste napsat krátkou esej, proč chcete další díly seriálu a tuto esej zaslat společnosti starým dobrým faxem. Problém byl v tom, že faxový přístroj v kanceláři Adult Swim byl umístěn přímo nad odpadkovým košem, takže jakákoliv sepsaná a přijatá zpráva okamžitě skončila v koši na papíry. Jestli je tvůrci poté opravdu vyhodili, zůstává záhadou.

I tak se ale našlo mnoho odvážlivců, kteří esej zaslali a přinutili tak zaměstnance AS podepsat další petici, nyní již tu správnou. Tato druhá petice má za úkol nasbírat 150 000 podpisů všech příznivců Metalocalypse a již nyní ji podepsalo téměř sto tisíc lidí.

Do kampaně pro novou sérii, již teď nazvanou The Army of the Doomstar, se zapojily i skupiny Metallica či Amon Amarth a svou podporu vyjádřila i nahrávací společnost Metal Blade Records.

Stojíte tedy o novou sérii tohoto úspěšného seriálu? Neváhejte tedy podepsat příslušnou petici zde: https://www.change.org/p/metalocalypse-please-adultswim

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Traktor přijede do Kolína představit nové DVD

  Po vydání alba Artefuckt před dvěma lety stoupá hvězda kapely Traktor strmě vzhůru. Následující turné se těšilo skvělé návštěvnosti, a tak Traktor neponechává nic náhodě a kuje železo, dokud je žhavé.

 • Metalová smršť v čele s Betraying The Martyrs dorazí už v neděli do Prahy

  Březen ve znamení koncertů - tímto heslem se řídí francouzská metalová kapela Betraying The Martyrs, jejíž kroky povedou i do České republiky. Stane se tak v neděli 18. března a řežba to bude určitě pořádná.

 • Epica vydala poslední video z trilogie klipů k novému EP

  Ikona symfonického metalu, skupina Epica, představila poslední z trilogie animovaných klipů k písním z nového EP The Solace System. Klipem Decoded Poetry se tak uzavřel příběh, jehož hrdiny byly animované postavičky stylizované jako členové kapely.

 • Rozhovor s Jonnem Järvelou z kapely Korpiklaani: Občas musíme přiživit naši pověst alkoholiků

  Finská kapela Korpiklaani je v Česku rok od roku oblíbenější. Pravidelně hraje například na tuzemských festivalech nebo na svých samostatných koncertech. Letos skupina vyjela na turné s kapelami Heidevolk, Arkona a Trollfest. „O Korpiklaanech koluje v metalové komunitě spousta klišé. Říká se, že jsme nenapravitelní alkoholici," usmívá se frontman Jonne Järvelä. Zpěvák si před vyprodaným pražským koncertem 1. března našel chvilku a i přes zjevnou únavu z koncertování se rozpovídal o právě probíhajícím turné nebo své rodině. Prozradil i to, co společně s kapelou Korpiklaani chystá pro letošní vystoupení na festivalu Masters of Rock.

Další podobné články