Dew Town Dogz natočili videoklip k Výstřelu do tmy

Skupinka moravských mladíků, Dew Town Dogz, vydala nový videoklip. Natáčelo se k singlu Výstřel do tmy, který je jednou z pecek na albu s názvem PeepShow.

Partička Dew Town Dogz s doprovodem Partička Dew Town Dogz s doprovodem Zdroj: facebookový profil skupiny

Dew Town Dogz nejsou žádní nováčci, do taneční muziky rapují od roku 2007 a mají za sebou již dva mixtejpy. Prvním Waiting 4 Therapy a poté v roce 2009 vydaným druhým Teraphy, si získali oblibu u rostoucí základny fanoušků, a tak tihle tři kluci z Rosic nelenili a pustili se opět do práce. Výstřel do tmy je druhým singlem k albu PeepShow, které vyjde letos na přelomu června a července. Deska vznikala ve studiu StarWorks Mikea Trafika. Závěrečný mastering probíhal ve studiu na pražském Barrandově. O produkci klipu Výstřel do tmy se postaral WbWoy.

 

 

MCs Reotinec, Ethan a Retea se do širšího povědomí posluchačů dostali na podzim roku 2009, díky nahrávce Morava nespí RMX z mixtejpu Therapy. Nyní můžete posoudit, kam se ve své tvorbě posunuli.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Hypnotic Brass Ensemble, Roxy, 2.5.2018

  Hypnotic Brass Ensemble poprvé přijel do Prahy, jejich strhující koncert plný rytmů jazzu, funku, afrobeatu a hip hopu si diváci vychutnali v pražském klubu Roxy.

 • Die Antwoord se vrací do Prahy

  Šokující a provokativní jihoafrická partička Die Antwoord se vrací! Ještě loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme jejich návrat do České republiky. Koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti, přiváží agentura Charmenko.

 • Papa Roach přivezou do Prahy novou desku

  V září letošního roku se můžeme těšit na koncert kapely Papa Roach, která právě vydává svou devátou studiovou desku Crooked Teeth.

 • Red Hot Chili Peppers v září v Praze

  Californská funk-rocková kapela Red Hot Chili Peppers se po čtyřech letech vrací opět do Prahy. Ve vysočanské O2 Aréně představí své nové album The Getaway 4. září.