Video: Duet na benzinové pumpě! Musíte vidět

Skrytá kamera. Kdo by ji neznal? Jenže v některých zemích je tato kdysi oblíbená legrace již pouhým přežitkem. Dnes je moderní karaoke na benzínce.

Pumpcast News Pumpcast News Foto: youtube.com

V Americe se baví poslední dny videem, ve kterém dvojice, která právě tankuje do svého rodinného vozu pohonné hmoty, zpívá duet mezi procházejícími lidmi. Nápad na tuto povedenou reality show dostal Timothy Stack (*1956), známý americký filmový a televizní herec a scénárista.

 

 

Pravidla jsou celkem prostá. Představte si, že si jdete pro pistoli ke stojanu a prozpěvujete si písničku, kterou jste například zrovna zaslechli v rádiu (komu se to nestává, že někdy ten song prostě nejde dostat z hlavy). Na malé obrazovce zabudované ve stojanu vás ale sleduje Timothy Stack (který se vydává za reportéra imaginární kabelové televize) ze zpravodajství Pumpcast News. Když se mu zalíbíte, pobídne vás, abyste zazpívala. Šli byste do toho?

Dlužno podotknout, že scénku vidělo za týden přes jedenáct milionů lidí. A rozhodně se podívejte na celý záznam, stojí to za to.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Studentský majáles, Hněvkovského, Brno, 10. 5. 2019

  Již devátý ročník Studentského majálesu proběhl tento víkend v Brně. Na fotogalerii se můžete podívat zde.

 • VIDEO: Rozhovor s Traktor - Teprve začínáme

  Rok 2019 ještě není v polovině a pro kapelu Traktor je už teď jasné, že bude nejúspěšnějším v její historii. Album Šachoffnice se prodává lépe než jeho předchůdci a turné na jeho podporu dokázalo zaplnit velké haly po celé zemi, včetně pražského Fóra Karlín.

 • Foto: Bobby McFerrin & Gimme 5, Forum Karlín, Praha, 30. 4. 2019

  Desetinásobný držitel cen Grammy, skladatel a nejznámější jazzový a cappella zpěvák Bobby McFerrin vystoupil v úterý večer v pražském Forum Karlín. Tento skvělí vokální improvizátor představil v Praze svoje umění spolu s vokální skupinou Gimme 5. V této skupině působí čtyři zpěváci, kteří s McFerrinem působili již v minulosti. Jedná se o zpěvačky Rhiannon a Judi Vinar a o zpěváky David Worm a Joey Blake. Jako podporu měli doslova "v zádech" také dvanáctičlenný smíšený sbor. I přesto, že sál ve Forum Karlín nepatří k nejmenším, podařilo se Bobbymu McFerrinovi vytvořit příjemnou domácí až komorní atmosféru.

  Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.

 • Foto: Pražský Majáles, Letiště Letňany, Praha, 27. 4. 2019

  V sobotu 27. dubna se na pražském letišti Letňany konal již 15. ročník Pražského Majálesu. Tento Open Air přilákal tisíce návštěvníků, kteří mohli na celkem třech pódiích zhlédnout celkem 20 kapel. Každá stage byla víceméně rozdělena dle hudebních žánrů. Na hlavním pódiu se představili popové kapely jako Mirai, Pavel Calta, Marek Ztracený, Ben Cristovao či Kryštof. Rocková stage přivítala například kapelu Gaia Mesiah, Pipes & Pints, Horkýže Slíže či Dymytry. Poslední pódium patřilo alternativnější scéně. Zde se představil například Marpo, Ego, Kali & Peter Pann či Mydy Rabycad. Během dne byla také slavnostně zvolena královna a král Pražského Majálesu. Oba tituly nakonec získali studenti z Vysoké školy ekonomické v Praze. Prohlédněte si náš fotoreport z této akce.