Video: Duet na benzinové pumpě! Musíte vidět

Skrytá kamera. Kdo by ji neznal? Jenže v některých zemích je tato kdysi oblíbená legrace již pouhým přežitkem. Dnes je moderní karaoke na benzínce.

Pumpcast News Pumpcast News Foto: youtube.com

V Americe se baví poslední dny videem, ve kterém dvojice, která právě tankuje do svého rodinného vozu pohonné hmoty, zpívá duet mezi procházejícími lidmi. Nápad na tuto povedenou reality show dostal Timothy Stack (*1956), známý americký filmový a televizní herec a scénárista.

 

 

Pravidla jsou celkem prostá. Představte si, že si jdete pro pistoli ke stojanu a prozpěvujete si písničku, kterou jste například zrovna zaslechli v rádiu (komu se to nestává, že někdy ten song prostě nejde dostat z hlavy). Na malé obrazovce zabudované ve stojanu vás ale sleduje Timothy Stack (který se vydává za reportéra imaginární kabelové televize) ze zpravodajství Pumpcast News. Když se mu zalíbíte, pobídne vás, abyste zazpívala. Šli byste do toho?

Dlužno podotknout, že scénku vidělo za týden přes jedenáct milionů lidí. A rozhodně se podívejte na celý záznam, stojí to za to.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Nicolay Ramm: 7 sportovních songů, u kterých se pobavíte

  Sport a hudba. Když sportovec trénuje, zapne si oblíbenou muziku do sluchátek. Když fanoušek fandí, v areálech nebo na stadionech hrají například nestárnoucí We Are the Champions. Ale co když si jeden komik vezme na paškál rovnou několik sportovců a konkrétních sportů a v hudebních klipech si z nich vystřelí? Pokud sledujete zimní sporty, jméno Nicolaye Ramma by vám nemělo uniknout.

 • Jacob Banks a jeho soulový hlas zazní poprvé v Praze

  V roce 2018 britský soulový zpěvák Jacob Banks patřil k ozdobám festivalu Colours of Ostrava, letos si jeho procítěný hluboký hlas užije také Praha, kde představí naživo debutovou desku Village, která vyšla loni v listopadu.

 • Foto: Don Airey & Friends, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 15. 3. 2019

  Poctivý a hutný rock rozezněl v pátek Bounty Rock Café v Olomouci. Don Airey, klávesista od Deep Purple, se svými přáteli nám tu připravili skvělý hudební večer. Však také bylo natřískáno! Doprovodnou partičku kamarádů v současnocti tvoří Carl Sentance - zpěv (též Nazareth) Simon McBridge - kytara, Laurence Cottle - basa a Jon Finningan - bicí. Z této akce vám přinášíme fotoreport.

 • The Offspring dokončili desátou studiovou nahrávku

  Po dlouhých sedmi letech se fanoušci punk rocku dočkají jubilejní desáté řadové desky americké kapely The Offspring. Kytarista skupiny, který si neřekne jinak než Noodles, to napsal v nenápadném komentáři na svém Instagramu.

Další podobné články