Video: Duet na benzinové pumpě! Musíte vidět

Skrytá kamera. Kdo by ji neznal? Jenže v některých zemích je tato kdysi oblíbená legrace již pouhým přežitkem. Dnes je moderní karaoke na benzínce.

Pumpcast News Pumpcast News Foto: youtube.com

V Americe se baví poslední dny videem, ve kterém dvojice, která právě tankuje do svého rodinného vozu pohonné hmoty, zpívá duet mezi procházejícími lidmi. Nápad na tuto povedenou reality show dostal Timothy Stack (*1956), známý americký filmový a televizní herec a scénárista.

 

 

Pravidla jsou celkem prostá. Představte si, že si jdete pro pistoli ke stojanu a prozpěvujete si písničku, kterou jste například zrovna zaslechli v rádiu (komu se to nestává, že někdy ten song prostě nejde dostat z hlavy). Na malé obrazovce zabudované ve stojanu vás ale sleduje Timothy Stack (který se vydává za reportéra imaginární kabelové televize) ze zpravodajství Pumpcast News. Když se mu zalíbíte, pobídne vás, abyste zazpívala. Šli byste do toho?

Dlužno podotknout, že scénku vidělo za týden přes jedenáct milionů lidí. A rozhodně se podívejte na celý záznam, stojí to za to.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Robert Křesťan Druhá tráva, Bratři Ebenové, Měšťanská beseda, Plzeň, 7. 1. 2019

  V Měšťanské besedě v Plzni se sešlo v pondělí 7. ledna hned několik osobností české hudby - Robert Křesťan se skupinou Druhá trává a Bratři Ebenové. Z toho koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Musicweb: Ohlédnutí za hudebním rokem 2018

  Je to tak. Jsme na samotném konci roku 2018 a poslední den nás vybízí kromě radovánek i k zamyšlení, jaký byl uplynulý rok, případně jaký bude ten následující. Pojďme se podívat na zajímavé hudební události roku 2018.

 • RockOpera zve na Silvestra

  Sivestrovská noc je za dveřmi a pokud ještě hledáte tip na to , kde ji strávit, zajděte do holešovické RockOpery na ochutnávku z chystané opery Frankenstein.

 • Na jaře se k nám vrátí Bobby McFerrin

  Po necelém roce se do naší republiky vrátí Bobby McFerrin, tentokrát se svým novým hudebním projektem GIMME5. Letos jsme měli možnost jej slyšet v květnu při pražském koncertě ve Foru Karlín, kam zavítá i v dubnu příštího roku.

Další podobné články