Heaven Shall Burn natočili nové video

Loni na podzim vydala německá metalová formace Heaven Shall Burn svoji další studiovku nazvanou Wanderer. S ní vyrazili na turné, v rámci kterého zavítají za pár dní do Prahy. Zazní i song Corium, ke kterému energická kapela natočila videoklip?

Heaven Shall Burn Heaven Shall Burn Zdroj: Archiv kapely Heaven Shall Burn

Po písních Downshifter, Passage of the Crane a Bring the War Home se vizuální podoby dočkala píseň Corium. Více jak pětiminutová skladba z nedávné, v řadě osmé desky Wanderer, jež vyšla minulý rok v září, nabízí velký prostor k působivému obrazovému doprovodu a produkční společnost Iconographic se tak náležitě vyřádila.

Pokud se vám tvrdé riffy německých Heaven Shall Burn, kteří na scéně metalu působí od roku 1996, zalíbily, nenechte si ujít příležitost vidět a slyšet je naživo. Stane se tak už ve čtvrtek 30. března, kdy vystoupí ve Foru Karlín, více si můžete přečíst v pozvánce.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Cavalera Conspiracy se blýskli novým videem

  Den po vydání nejnovějšího kousku, albu Psychosis, udělala americko-brazilská parta Cavalera Conspiracy radost svým fanouškům tím, že vydala klip k více jak pětiminutové skladbě Spectral War. Zajímavé na něm je, že pochází z produkce tatéra Paula Bootha.

 • Vikingové Amon Amarth přijíždějí s novým videoklipem

  Švédská death metalová formace Amon Amarth po několika měsících navštíví opět naši zemičku, kde předvede i své nejnovější kousky, mezi které se řadí také skladba The Way of Vikings, již najdeme na desátém albu Jomsviking, které spatřilo světlo světa v březnu minulého roku. K právě této zmiňované písni 'Amoni' natočili videoklip.

 • Hatebreed posílají nové video

  Více jak rok od vydání sedmé studiovky The Concrete Confessional vydává americká formace Hatebreed videoklip k jedné z písní, jež se na desce nachází. Kapela přijede v srpnu na festival Brutal Assault a zcela jistě na něm nové kousky předvede. Bude mezi nimi i Seven Enemies?

 • Epica přijede znovu. Na Moravě letos vystoupí hned dvakrát

  Česká republika miluje Epicu a Epica miluje Českou republiku. Máme proto radost, že po pár měsících tahle nizozemská partička opět navštíví naši kotlinu, z toho jednou na festivalu a podruhé na samostatném koncertu. Na setlistu jistě zazní nejen songy ze zatím posledního studiového alba The Holographic Principle, ale zcela jistě i tracky ze zbrusu nové placky, která vyjde za dva měsíce.