Kryštof Kemp sklízí nadšení

Přední česká skupina Kryštof odehrála třetí ze svých sedmi festivalových koncertů. Tentokrát se Kryštof Kemp zastavil v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří a jeho pohodová rodinná nálada opět sklidila nadšení.

Kryštof Kemp 2014 Kryštof Kemp 2014 www.krystofkemp.cz

Vůbec nejrychleji vyprodaný koncert z jejich letní tour se uskutečnil 26. července za účasti interpretů jako Lenny, Nebe, Mňága a Žďorp a Marka Ztraceného, který definitivně v programu nahradil nešťastně zraněného Michala Hrůzu. Celý festival byl ukončen bezmála dvouhodinovou show skupiny Kryštof.

Kryštof Kemp je jednodenní zážitkový hudební festival s kapelou Kryštof a jejich kamarády v sedmi přírodních amfiteátrech. Kromě koncertů ve speciálním akustickém pojetí se můžou fanoušci těšit na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely. Kempy tak nabízejí příjemné prostředí plné nezvyklých setkání, přátelskou, až rodinnou atmosféru a zábavu pro všechny generace.

Kempy zatím proběhly v Náměšti na Hané, Hukvaldech a Lokti nad Ohří. Dalšími zastávkami jsou definitivně vyprodané kempy 2. 8. Mikulov, 9. 8. Konopiště a 16. 8. Svojšice u Přelouče. Máte-li zájem zúčastnit se Kryštof Kempu, máte ještě možnost navštívit poslední ze zastávek, a to 30. 8. plzeňský Lochotín. Před plzeňským kempem máte možnost vidět skupinu Kryštof také na vizovickém Trnkobraní konajícím se 23. 8. (ve 12 h) nebo na oslavě 20. výročí festivalu Rock for People v ten samý den v Českém Brodě (22:20).

Nepropásněte vidět naposledy skupinu Kryštof před jejich ohlášenou roční pauzou.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

 • Céline Dion se po 12 letech vrací do Prahy. Zahájí zde evropskou část světového turné

  Kanadská zpěvačka Céline Dion rozšiřuje aktuální turné „COURAGE WORLD TOUR" o několik desítek evropských koncertů. První z celkem třiatřiceti evropských zastávek bude 21. května 2020 v Praze, kam se popová superstar vrátí po dlouhých 12 letech. Aktuální světové turné se koná u příležitosti vydání nového alba Courage, které celosvětově vychází 15. listopadu.

Další podobné články