Kytarista Slipknot utrpěl během rvačky bodné rány

Dne 11. března došlo k fyzické potyčce mezi hudebníkem Mickem Thomsonem a jeho bratrem. Ta se odehrála na kytaristově pozemku. Oba nakonec skončili v nemocnici, nicméně ani jeden z mužů není policejně stíhán.

Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Facebookový profil Slipknot

Podle všeho se měl incident uskutečnit v domě Mickaela Gordona Thomsona okolo půl páté hodiny ranní. Pouhá hádka se ale zvrhla v tělesný souboj, který se nakonec přesunul na kytaristovu zahradu. Příčina konfliktu je zatím nejasná.

Následně příjezdu policejní služby bylo zjištěno, že byl Mick i Andrew Thomson pod vlivem návykových látek. Každý z bratrů byl četně poraněn. Mick dokonce za použití nože; údajně byl pobodán v zadní oblasti hlavy. Žádná z ran ale naštěstí nebyla životu nebezpečná.

Policie se pustila do vyšetřování spolu s komentářem, že ani jeden z mužů zatím příliš nespolupracuje. Den po hospitalizaci však byli oba propuštěni, a přestože se na celém případu stále pracuje, Thomsonovi mají naprostou volnost pohybu.

Slipknot aktuálně dokončili australskou část turné ke své poslední desce .5: The Gray Chapter. Koncem dubna na to má pak navázat série vystoupení v Americe a později i v Evropě. Podle managementu kapely by však momentální situace okolo Thomsona neměla mít na koncertování žádný vliv.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Wolfarian na desce Beyond the Ninth Wave skáčou od stylu ke stylu. Výsledek je kupodivu pospolitý

  Brněnská folkmetalová skupina Wolfarian se na svém druhém albu Beyond the Ninth Wave nebojí střídání žánrů. Jednou posluchačům nabídnou vskutku hutnou metalovou skákačku, podruhé přijdou s melodickou, keltskou baladou. Do toho ocitují slavnou skladbu. A i když deska může na první poslech působit středověkým dojmem, v textech je až nepříjemně aktuální.

 • Ozzy se ještě jednou vrátí do Prahy. Přiveze Judas Priest

  Ozzy Osbourne se sice potýká s kupou zdravotních potíží, kvůli kterým musí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné, ale to mu nebrání přidávat další. V rámci jedné z nich se vrátí také do pražské O2 areny. A přiveze s sebou další veterány - Judas Priest.

 • VIDEO: Rozhovor s Traktor - Teprve začínáme

  Rok 2019 ještě není v polovině a pro kapelu Traktor je už teď jasné, že bude nejúspěšnějším v její historii. Album Šachoffnice se prodává lépe než jeho předchůdci a turné na jeho podporu dokázalo zaplnit velké haly po celé zemi, včetně pražského Fóra Karlín.

 • Masters of Rock uzavírá seznam vystupujících

  Sedmnáctý ročník jedné z nejprestižnějších přehlídek metalových kapel z celého světa v Česku se nezadržitelně blíží. Je tedy načase si zkompletovat seznam vystupujících. Jak je již tradicí, najdeme tu spoustu známých jmen, ale i několik premiér.

Další podobné články