Kytarista Slipknot utrpěl během rvačky bodné rány

Dne 11. března došlo k fyzické potyčce mezi hudebníkem Mickem Thomsonem a jeho bratrem. Ta se odehrála na kytaristově pozemku. Oba nakonec skončili v nemocnici, nicméně ani jeden z mužů není policejně stíhán.

Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Facebookový profil Slipknot

Podle všeho se měl incident uskutečnit v domě Mickaela Gordona Thomsona okolo půl páté hodiny ranní. Pouhá hádka se ale zvrhla v tělesný souboj, který se nakonec přesunul na kytaristovu zahradu. Příčina konfliktu je zatím nejasná.

Následně příjezdu policejní služby bylo zjištěno, že byl Mick i Andrew Thomson pod vlivem návykových látek. Každý z bratrů byl četně poraněn. Mick dokonce za použití nože; údajně byl pobodán v zadní oblasti hlavy. Žádná z ran ale naštěstí nebyla životu nebezpečná.

Policie se pustila do vyšetřování spolu s komentářem, že ani jeden z mužů zatím příliš nespolupracuje. Den po hospitalizaci však byli oba propuštěni, a přestože se na celém případu stále pracuje, Thomsonovi mají naprostou volnost pohybu.

Slipknot aktuálně dokončili australskou část turné ke své poslední desce .5: The Gray Chapter. Koncem dubna na to má pak navázat série vystoupení v Americe a později i v Evropě. Podle managementu kapely by však momentální situace okolo Thomsona neměla mít na koncertování žádný vliv.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

Další podobné články