Kytarista Slipknot utrpěl během rvačky bodné rány

Dne 11. března došlo k fyzické potyčce mezi hudebníkem Mickem Thomsonem a jeho bratrem. Ta se odehrála na kytaristově pozemku. Oba nakonec skončili v nemocnici, nicméně ani jeden z mužů není policejně stíhán.

Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Facebookový profil Slipknot

Podle všeho se měl incident uskutečnit v domě Mickaela Gordona Thomsona okolo půl páté hodiny ranní. Pouhá hádka se ale zvrhla v tělesný souboj, který se nakonec přesunul na kytaristovu zahradu. Příčina konfliktu je zatím nejasná.

Následně příjezdu policejní služby bylo zjištěno, že byl Mick i Andrew Thomson pod vlivem návykových látek. Každý z bratrů byl četně poraněn. Mick dokonce za použití nože; údajně byl pobodán v zadní oblasti hlavy. Žádná z ran ale naštěstí nebyla životu nebezpečná.

Policie se pustila do vyšetřování spolu s komentářem, že ani jeden z mužů zatím příliš nespolupracuje. Den po hospitalizaci však byli oba propuštěni, a přestože se na celém případu stále pracuje, Thomsonovi mají naprostou volnost pohybu.

Slipknot aktuálně dokončili australskou část turné ke své poslední desce .5: The Gray Chapter. Koncem dubna na to má pak navázat série vystoupení v Americe a později i v Evropě. Podle managementu kapely by však momentální situace okolo Thomsona neměla mít na koncertování žádný vliv.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Harlej se vítězně vrátil do Lucerny

  Do třetice všeho dobrého, řekli si hudebníci kolem Tondy Rauera a na třetí štaci se vrátili do pražské Lucerny. Skupina Harlej, bývalá Mekka československých kapel všech žánrů, se možná už přežila, ale určitý nádech prestiže ještě pořád má. A i na třetí pokus dokázala nejslavnější sál u nás vyprodat.

 • Korn budou mít vlastní značku kávy

  Korn se již brzy přidají ke kapelám, které mají ve své nabídce merchandise i nějakou potravinu. Bude to káva, kterou kapela vybírala z mnoha variant. Členové Korn totiž kávu dle svých slov zbožňují.

 • Primal Fear mají pár měsíců od vydání desky nový singl

  Němečtí Primal Fear vydali v srpnu novou desku, momentálně se nachází na turné a do toho stihli vydat nový singl. Ten vznikl pod nahrávací společností Nuclear Blast, ke které se Primal Fear po dlouhé době vrací.

 • Z Machine Head odstupují dva členové. Kapela i tak pokračuje

  Ze skupiny Machine Head vystupují bubeník Dave McClain a kytarista Phil Demmel, činnost kapely však bude pokračovat nadále.

Další podobné články