Kytarista Slipknot utrpěl během rvačky bodné rány

Dne 11. března došlo k fyzické potyčce mezi hudebníkem Mickem Thomsonem a jeho bratrem. Ta se odehrála na kytaristově pozemku. Oba nakonec skončili v nemocnici, nicméně ani jeden z mužů není policejně stíhán.

Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Mick Thomson byl pobodán svým bratrem Facebookový profil Slipknot

Podle všeho se měl incident uskutečnit v domě Mickaela Gordona Thomsona okolo půl páté hodiny ranní. Pouhá hádka se ale zvrhla v tělesný souboj, který se nakonec přesunul na kytaristovu zahradu. Příčina konfliktu je zatím nejasná.

Následně příjezdu policejní služby bylo zjištěno, že byl Mick i Andrew Thomson pod vlivem návykových látek. Každý z bratrů byl četně poraněn. Mick dokonce za použití nože; údajně byl pobodán v zadní oblasti hlavy. Žádná z ran ale naštěstí nebyla životu nebezpečná.

Policie se pustila do vyšetřování spolu s komentářem, že ani jeden z mužů zatím příliš nespolupracuje. Den po hospitalizaci však byli oba propuštěni, a přestože se na celém případu stále pracuje, Thomsonovi mají naprostou volnost pohybu.

Slipknot aktuálně dokončili australskou část turné ke své poslední desce .5: The Gray Chapter. Koncem dubna na to má pak navázat série vystoupení v Americe a později i v Evropě. Podle managementu kapely by však momentální situace okolo Thomsona neměla mít na koncertování žádný vliv.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Tip zahrají svůj energický set ve Vagonu

  Příznivci přímočarého hard rocku by si ve svých kalendářích rozhodně měli zaškrtnout datum 20. března 2019. Večer se v pražském klubu Vagon představí formace The Tip. Čtveřice mladíků z města country by měla patřit k největším nadějím svého žánru. Podporu poskytnou plzenští Steven Daniels.

 • Devin Townsend se vrací do Česka

  Kmotr progresivního metalu Devin Townsend poctí Česko svou návštěvou letos hned dvakrát. Nejprve akustickým vystoupením a později představením zbrusu nové desky.

 • Traktor se Šachoffnicí opět překonává předchozí album

  Kapela Traktor se po vydání úspěšného alba Artefuckt etablovala mezi špičku tuzemského rocku, odjela hojně navštěvovaná halová turné a zabodovala na několika velkých festivalech. Na novém albu Šachoffnice si tedy mohla dovolit pokus o průzkum neprobádaných vod.

 • Folk-blackmetalový projekt Saor chystá novou desku

  Atmosférický folkmetalový one man projekt Saor v únoru naváže na předchozí tvorbu deskou.

Další podobné články