Nový drumcover bubeníka Frohlicha je na světě

Šestatřicetiletý pražský bubeník Jan Frohlich, který běžně doprovází různé kapely a projekty v Čechách, přichází s novým drumcoverovým videem. Jedná se o speciální bubenický set, který obohacuje již nahranou píseň o další bubenické efekty.

Jan Frohlich, bubeník Jan Frohlich, bubeník Zdroj: janfrohlich.com

Drumcover Jana Frohlicha není prvním zveřejněným videem. Již v únoru 2011 Honza představil svůj první cover na skladbu Už nikdy nechci být sám od seskupení Orikoule. Z Frohlichovy dílny můžete znát i drumcover od Huga Toxxxe – Volte mě. Stejně jako u předešlých skladeb i tentokrát se rozhodl předělat hip-hopovou věc, a to píseň Zdravím Ektora a DJ Wiche.

Kamery a režie video-coveru se ujal mladý režisér Jan Čapek, nahrávalo se tradičně ve studiích 3.bees. Sám Honza je z nového video-klipu velmi nadšený: „Jsem rád, že mi DJ Wich dovolil se vyjádřit do jeho nejlepší pecky. Dle mě, na albu Tetris, který mě dostalo, patří velký díky i rodičům, kteří mne bezmezně podporují."

 

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: BigYuki + Bert & Friends - Mladí Ladí Jazz, Palác Akropolis, 2. 4. 2017

  Zahajovací koncert hudebního festivalu Mladí Ladí Jazz 2017 odstartoval Yuki Hirano alias BigYuki, který svými neskutečnými hudebními kreacemi a mícháním různých stylů od jazzu, groove, hiphop a soulu přivedl sál Paláce Akropolis do extáze. Podívejte se na fotoreport.

 • Foto: Band of Horses, Lucerna Music Bar, Praha, 2. 3. 2017

  Americká rocková kapela Band of Horses konečně vzala na milost Českou republiku a potěšila tak zaplněný Lucerna Music Bar. A stálo to za to! Z toho úžasného koncertu vám přinášíme fotoreport. 

 • Bugge Wesseltoft a nové pojetí jazzu

  Mezi průkopníky moderního jazzu, kteří Čechy v říjnu a listopadu navštíví (Nils Petter Molvaer, Dhafer Youssef, Billy Cobham či John Scofield), nebo již navštívili (Nik Bärtsch), nebude chybět ani norský samorost Bugge Wesseltoft. Ten se představí 25. listopadu v žižkovském Paláci Akropolis se svou obrozenou formací New Conception of Jazz, v níž ho doprovodí čtyři smělé a nadané hudebnice.

 • Kimmo Pohjonen aneb rodinný akordeonový podnik

  Divadlo Archa se pro jeden večer stalo šamanským stanem, který obsadil finský akordeonista, experimentátor a neuvěřitelný hudebník Kimmo Pohjonen. Recenzenti ho přezdívají různě, třeba Jimi Hendrix akordeonu nebo digitální harmonikář. Ale každý, kdo ho slyšel živě, musí uznat, že jakékoliv přízvisko je pro Kimma málo výstižné.

Další podobné články