Singl Support Lesbiens je ke stažení

Stahování zabíjí hudbu. Opravdu? Pak jsou Support Lesbiens vrazi...

Support Lesbiens Support Lesbiens Zdroj: management kapely

Support Lesbiens představuje nový singl. Po The City se rozhodli pro písničku Love Is Nonsense - fanoušky nejlépe hodnocený song z alba Leave a message +420602303035. A to už něco znamená, protože toto album bylo v Plzni na udílení cen Žebřík vyhlášeno jako třetí nejlepší tuzemská deska loňského roku.

Při příležitosti uvedení tohoto singlu do rádií poskytuje skupina tuto skladbu zdarma ke stažení. Do půlnoci z neděle na pondělí bude zcela bezplatně stažitelná z www.supraphononline.cz .

 

Prohlédněte si také Fotogalerii z křestu nového CD Support Lesbiens

 

Více na www.supportlesbiens.czwww.facebook.com/OficialniSupporti

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Americký písničkář Kurt Vile se skupinou The Violators zahraje po 6 letech v Praze

  Projevem tichý a nenápadný, ale rozhodně ne nudný indie rocker Kurt Vile z Philadelphie se na svém dlouhém turné k poslední desce Bottle It In zastaví v červnu i v pražské Meetfactory.

 • Metronome Festival Prague ve znamení britských hudebních hvězd

  Metronome Festival Prague odstartuje už v pátek 21. června a k dispozici je kompletní program, který zahrnuje respektované legendy jako Liam Gallagher, Morcheeba nebo Kraftwerk, ale i nové objevy na hudební scéně.

 • Foto: Die Ärzte, Lucerna Velký sál, Praha, 17. 5. 2019

  V pátek večer se ve Velkém sálu pražské Lucerny představila legendární německá punk-rocková kapela Die Ärzte. Ta zahrála publiku po více jak pětileté odmlce, kdy byla na turné naposledy, a tak není divu, že byl tento koncert beznadějně vyprodaný a fanoušci jaksepatří natěšení. Již od prvních tónů to v Lucerně pořádně vřelo a nikdo nemohl být na pochybách, že se jedná o opravdu punkový koncert se vším všudy. Prohlédněte si náš fotoreport ze začátku tohoto koncertu.

 • Foto: Vltava, Palác Akropolis, Praha, 16. 5. 2019

  Kapela Vltava pokřtila ve čtvrtek večer v pražském Paláci Akropolis svůj box set se 7 CD s názvem Náklad štěstí. Tento set zahrnuje veškerá řadová alba této skupiny a na sedmém CD se nacházejí různé raritní a dosud nevydané písně. Samotný koncert se nesl v pohodové atmosféře, která je pro tuto kapelu typická. Skupina pod vedením Roberta Nebřenského šlapala jako namazaný stroj a přehrála jak svůj straší osvědčený repertoár, tak novější kusy z posledních alb. Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.

Další podobné články