Singl Support Lesbiens je ke stažení

Stahování zabíjí hudbu. Opravdu? Pak jsou Support Lesbiens vrazi...

Support Lesbiens Support Lesbiens Zdroj: management kapely

Support Lesbiens představuje nový singl. Po The City se rozhodli pro písničku Love Is Nonsense - fanoušky nejlépe hodnocený song z alba Leave a message +420602303035. A to už něco znamená, protože toto album bylo v Plzni na udílení cen Žebřík vyhlášeno jako třetí nejlepší tuzemská deska loňského roku.

Při příležitosti uvedení tohoto singlu do rádií poskytuje skupina tuto skladbu zdarma ke stažení. Do půlnoci z neděle na pondělí bude zcela bezplatně stažitelná z www.supraphononline.cz .

 

Prohlédněte si také Fotogalerii z křestu nového CD Support Lesbiens

 

Více na www.supportlesbiens.czwww.facebook.com/OficialniSupporti

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Metalisté The HU bodují šamanskými zpěvy

  Na konci minulého roku se v Asii vyklubala zajímavá kapela, která propojuje několik žánrů zároveň. Na tom by v dnešní době fúzí nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se nejednalo o mongolskou kapelu, která do metalových a rockových postupů vkládá šamanské popěvky tamního folklóru. To je kapela The HU v kostce.

 • Soutěžte o 2x2 lístky na koncert Charlieho Winstona

  Mladý charismatický zpěvák, skladatel a producent v jedné osobě Charlie Winston zahraje již 11. února v pražském Lucerna Music Baru. Pojďte soutěžit o lístky na tento skvělý koncert s redakcí musicweb.cz!

 • Charlie Winston oznamuje hudebního hosta svého koncertu

  Koncert britského zpěváka a skladatele Charlieho Winstona se nezadržitelně blíží. Již 11. února se představí divákům v pražském Lucerna Music Baru se svým sólovým koncertním programem a mimo jiné představí i své nové album Squere 1.

 • Foto: Robert Křesťan Druhá tráva, Bratři Ebenové, Měšťanská beseda, Plzeň, 7. 1. 2019

  V Měšťanské besedě v Plzni se sešlo v pondělí 7. ledna hned několik osobností české hudby - Robert Křesťan se skupinou Druhá trává a Bratři Ebenové. Z toho koncertu vám přinášíme fotoreport.

Další podobné články