Singl Support Lesbiens je ke stažení

Stahování zabíjí hudbu. Opravdu? Pak jsou Support Lesbiens vrazi...

Support Lesbiens Support Lesbiens Zdroj: management kapely

Support Lesbiens představuje nový singl. Po The City se rozhodli pro písničku Love Is Nonsense - fanoušky nejlépe hodnocený song z alba Leave a message +420602303035. A to už něco znamená, protože toto album bylo v Plzni na udílení cen Žebřík vyhlášeno jako třetí nejlepší tuzemská deska loňského roku.

Při příležitosti uvedení tohoto singlu do rádií poskytuje skupina tuto skladbu zdarma ke stažení. Do půlnoci z neděle na pondělí bude zcela bezplatně stažitelná z www.supraphononline.cz .

 

Prohlédněte si také Fotogalerii z křestu nového CD Support Lesbiens

 

Více na www.supportlesbiens.czwww.facebook.com/OficialniSupporti

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Rick Wakeman & Moravská filharmonie Olomouc, Pražský hrad, Praha, 2. 12. 2018

  Rick Wakeman na Hrad! Tak tohle se nám splnilo tuto neděli, kdy ve Španělském sálu Pražského hradu zahrál klávesový mág bývalé kupiny Yes s Moravskou filharmonií Olomouc a pěveckým sborem Žerotín nezapomenutelný koncert. Nádherná hudba v úžasném prostředí s výbornou akustikou - to byl opravdu skvělý zážitek na celý život. Byla to ještě rocková, či už klasická hudba? Rozdíly nehledejme, byla prostě vynikající! A tak se můžete kouknout na trochu delší fotoreport.

 • Kapela Hodiny zve na svůj jediný koncert v Praze

  Již příští týden má pro vás poprocková kapela Hodiny přichystaný vánoční koncert, který je jejím letošním prvním a zároveň posledním v Praze.

 • Foto: Beth Hart, Forum Karlín, Praha, 29. 11. 2018

  Po roce se do pražského Fora Karlín vrátila americká blues-rocková zpěvačka Beth Hart. Tato žena s mocným hlasem před vyprodaným sálem opět zazářila a namixovala publiku směsici svižnějších i pomalejších písní. Více si můžete přečíst v reportáži od Adriany Semlové.

  Prohlédněte si fotografie z tohoto koncertu.

 • Mikulášská se sochami The Tap Tap již za týden

  Pokud je vám sympatická tvorba kapely The Tap Tap a ještě nemáte vstupenku na jejich tradiční Mikulášskou, neměli byste již dlouho váhat - koncert se uskuteční za týden a každoročně počet návštěvníků stoupá.

Další podobné články