Sixx:A.M. se na novém albu budou modlit za zatracené

Projekt Nikkiho Sixxe, Sixx:A.M., vydává nové dvojalbum, které nese název Prayers For The Damned. Jeho první část Prayers For The Damned Vol.1 by se na pultech měla objevit již 29. dubna 2016. Celá deska vyjde prostřednictvím Eleven Seven Music.

Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Sixx:A.M.

První část Prayers For The Damned Vol.1 bude obsahovat 11 písní včetně úvodní Rise, kterou kapela potěšila své fanoušky již začátkem března. ,,Písnička Rise je o tom, že nemusíme hledat velmi daleko po celém světě, abychom viděli lidi, kteří stále stoupají vzhůru i proti některým skličujícím silám," řekl o singlu Nikki Sixx, dále pokračoval: ,,Nejsme politická kapela, ale určitě věříme v jednotu mezi lidmi. Jediný čas, kdy se věci mohou změnit k lepšímu je, pokud lidé odhodí jejich rozdíly, povstanou a budou držet spolu."

Na albu fanoušci také najdou You've Come To The Right Place, která byla zveřejněna 1.dubna 2016.

Prayers For The Damned Vol.1 je 4. studiovým CD Sixx:A.M. Členové kapely uvedli, že se jedná o album, které je plné kvalitní hudby, kterou si fanoušci zaslouží. Zpěvák kapely James Michael, který se zároveň podílel na produkování a mixování nahrávky, uvedl: ,,Na dvojalbu nenecháme kámen na kameni v naší snaze vytvořit významnou hudbu a posunout hranice rocku." Kytarista DJ Ashba bere práci na albu jako misi ,,Jsme na misi dát našim fanouškům ještě více, než v co by mohli doufat, hudebně i vizuálně."

Celé album bude doprovázet celosvětové turné obsahující i několik zastávek na evropských festivalech. Na ty české sice kapela nezavítá, ale k vidění bude například v sousedním Německu na festivalu Rock am Ring, v Itálii zahrají na festivalu Gods of Metal, dále navštíví slavný Download Festival ve Spojeném Království a chybět nebudou ani ve Skandinávii, kde svou show poctí Sweden Rock Festival ve Švédsku.

Seznam písní na albu Prayers For The Damned Vol.1:

01. Rise
02. You Have Come To The Right Place
03. I'm Sick
04. Prayers For The Damned
05. Better Man
06. Can't Stop
07. When We Were Gods
08. Belly Of The Beast
09. Everything Went To Hell
10. The Last Time (My Heart Will Hit The Ground)
11. Rise Of The Melancholy Empire

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: The Rasmus, Lucerna Music Bar, 15. 11. 2017

  Finská rocková legenda The Rasmus navštívila v rámci turné k nové desce Dark Matters ve středu 15. listopadu Prahu. V Lucerna Music Baru je mimo jiné doprovodila italsko-americká kapela Klogr hrající alternativní metal a rockové uskupení The Weyers ze Švýcarska. Z koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Iron Maiden se vrátí do Prahy
  Pro všechny fanoušky metalové hudby začíná být příští rok hodně nadupaný, alespoň co se koncertů týče. Začíná to dubnovým koncertem Metallicy, následovaný koncem téhož měsíce návratem Richieho Blackmora v řadách Rainbow, potom se v červnu vrátí do České republiky Ozzy Osbourne. A o týden později se na stejné místo, tedy na letiště v pražských Letňanech, sjedou příznivci Iron Maiden.
 • Joakim Brodén je opět nominován do Českého slavíka

  Zpěvák švédské metalové skupiny Sabaton, Joakim Brodén, získal další nominaci v prestižní hudební anketě Český slavík Mattoni. Frontman Sabaton má totiž dvojí občanství – české a švédské. Minulý rok, kdy byl Brodén nominován poprvé, se umístil na pátém místě. Slavnostní vyhlášení letošních Slavíků se uskuteční 25. listopadu.

 • Epica vystoupila v České republice. Letos už potřetí

  Epica, VUUR, Myrath. Co mají tahle tři jména společného? Jsou to hudební skupiny, hrají metal a v pátek 10. listopadu společně vystoupila v Masters of Rock Café ve Zlíně. Návštěvnost byla víc než slušná a zdá se, že fanouškům nic nechybělo. Snad kromě vzduchu, který je v tomhle klubu při každém trochu větším koncertě hodně nedostatkovým zbožím.