Sixx:A.M. se na novém albu budou modlit za zatracené

Projekt Nikkiho Sixxe, Sixx:A.M., vydává nové dvojalbum, které nese název Prayers For The Damned. Jeho první část Prayers For The Damned Vol.1 by se na pultech měla objevit již 29. dubna 2016. Celá deska vyjde prostřednictvím Eleven Seven Music.

Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Sixx:A.M.

První část Prayers For The Damned Vol.1 bude obsahovat 11 písní včetně úvodní Rise, kterou kapela potěšila své fanoušky již začátkem března. ,,Písnička Rise je o tom, že nemusíme hledat velmi daleko po celém světě, abychom viděli lidi, kteří stále stoupají vzhůru i proti některým skličujícím silám," řekl o singlu Nikki Sixx, dále pokračoval: ,,Nejsme politická kapela, ale určitě věříme v jednotu mezi lidmi. Jediný čas, kdy se věci mohou změnit k lepšímu je, pokud lidé odhodí jejich rozdíly, povstanou a budou držet spolu."

Na albu fanoušci také najdou You've Come To The Right Place, která byla zveřejněna 1.dubna 2016.

Prayers For The Damned Vol.1 je 4. studiovým CD Sixx:A.M. Členové kapely uvedli, že se jedná o album, které je plné kvalitní hudby, kterou si fanoušci zaslouží. Zpěvák kapely James Michael, který se zároveň podílel na produkování a mixování nahrávky, uvedl: ,,Na dvojalbu nenecháme kámen na kameni v naší snaze vytvořit významnou hudbu a posunout hranice rocku." Kytarista DJ Ashba bere práci na albu jako misi ,,Jsme na misi dát našim fanouškům ještě více, než v co by mohli doufat, hudebně i vizuálně."

Celé album bude doprovázet celosvětové turné obsahující i několik zastávek na evropských festivalech. Na ty české sice kapela nezavítá, ale k vidění bude například v sousedním Německu na festivalu Rock am Ring, v Itálii zahrají na festivalu Gods of Metal, dále navštíví slavný Download Festival ve Spojeném Království a chybět nebudou ani ve Skandinávii, kde svou show poctí Sweden Rock Festival ve Švédsku.

Seznam písní na albu Prayers For The Damned Vol.1:

01. Rise
02. You Have Come To The Right Place
03. I'm Sick
04. Prayers For The Damned
05. Better Man
06. Can't Stop
07. When We Were Gods
08. Belly Of The Beast
09. Everything Went To Hell
10. The Last Time (My Heart Will Hit The Ground)
11. Rise Of The Melancholy Empire

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Nightwish, Kataklysm nebo Apocalyptica. Metalfest láká na první jména

  Organizátoři plzeňského Metalfestu začínají zveřejňovat první jména pro příští ročník. Fanoušci symfonického metalu se můžou těšit například na finské skupiny Nightwish a Apocalyptica, pro milovníky folk metalu zahrají Equilibrium či Eluveitie.

 • Battle Beast se vrací do České republiky

  Battle Beast, kapela, jejíž hard & heavy sound zaujme mladší i starší generace, vyráží na světové turné, v rámci kterého neminou naši zemi. Není to žádným překvapením – kapela u nás koncertuje celkem pravidelně, a není se čemu divit. Jejich muzika si získala srdce mnohých českých rockerů a metalistů.

 • Sleeping With Sirens poprvé v Česku!

  Ještě před pár lety se o kapele Sleeping With Sirens psalo výhradně v zahraničních médiích. Bylo ale otázkou času, kdy se o ní začne psát i u nás. Hudebním publicistům mladá kapela samozřejmě neunikla, a tak si pětice z Floridy získávala, nebo tedy stále získává, čím dál víc fanoušků. V rámci letošního evropského turné je promotéři přivezou i k nám – a podle toho to taky vypadá, lístky na akci totiž každým dnem mizí.

 • Stick To Your Guns rozbijí Prahu už za dva měsíce

  Partička Stick To Your Guns se znovu vrací do naší kotliny! V předchozích letech u nás vystoupili hned několikrát, naposledy letos v březnu. 19. listopadu vystoupí jako hlavní hvězdy v pražském MeetFactory v doprovodu kolegů Being As An Ocean, First Blood a Silent Planet.