Sixx:A.M. se na novém albu budou modlit za zatracené

Projekt Nikkiho Sixxe, Sixx:A.M., vydává nové dvojalbum, které nese název Prayers For The Damned. Jeho první část Prayers For The Damned Vol.1 by se na pultech měla objevit již 29. dubna 2016. Celá deska vyjde prostřednictvím Eleven Seven Music.

Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Sixx:A.M. se na novém albu modlí za zatracené Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Sixx:A.M.

První část Prayers For The Damned Vol.1 bude obsahovat 11 písní včetně úvodní Rise, kterou kapela potěšila své fanoušky již začátkem března. ,,Písnička Rise je o tom, že nemusíme hledat velmi daleko po celém světě, abychom viděli lidi, kteří stále stoupají vzhůru i proti některým skličujícím silám," řekl o singlu Nikki Sixx, dále pokračoval: ,,Nejsme politická kapela, ale určitě věříme v jednotu mezi lidmi. Jediný čas, kdy se věci mohou změnit k lepšímu je, pokud lidé odhodí jejich rozdíly, povstanou a budou držet spolu."

Na albu fanoušci také najdou You've Come To The Right Place, která byla zveřejněna 1.dubna 2016.

Prayers For The Damned Vol.1 je 4. studiovým CD Sixx:A.M. Členové kapely uvedli, že se jedná o album, které je plné kvalitní hudby, kterou si fanoušci zaslouží. Zpěvák kapely James Michael, který se zároveň podílel na produkování a mixování nahrávky, uvedl: ,,Na dvojalbu nenecháme kámen na kameni v naší snaze vytvořit významnou hudbu a posunout hranice rocku." Kytarista DJ Ashba bere práci na albu jako misi ,,Jsme na misi dát našim fanouškům ještě více, než v co by mohli doufat, hudebně i vizuálně."

Celé album bude doprovázet celosvětové turné obsahující i několik zastávek na evropských festivalech. Na ty české sice kapela nezavítá, ale k vidění bude například v sousedním Německu na festivalu Rock am Ring, v Itálii zahrají na festivalu Gods of Metal, dále navštíví slavný Download Festival ve Spojeném Království a chybět nebudou ani ve Skandinávii, kde svou show poctí Sweden Rock Festival ve Švédsku.

Seznam písní na albu Prayers For The Damned Vol.1:

01. Rise
02. You Have Come To The Right Place
03. I'm Sick
04. Prayers For The Damned
05. Better Man
06. Can't Stop
07. When We Were Gods
08. Belly Of The Beast
09. Everything Went To Hell
10. The Last Time (My Heart Will Hit The Ground)
11. Rise Of The Melancholy Empire

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Traktor přijede do Kolína představit nové DVD

  Po vydání alba Artefuckt před dvěma lety stoupá hvězda kapely Traktor strmě vzhůru. Následující turné se těšilo skvělé návštěvnosti, a tak Traktor neponechává nic náhodě a kuje železo, dokud je žhavé.

 • Metalová smršť v čele s Betraying The Martyrs dorazí už v neděli do Prahy

  Březen ve znamení koncertů - tímto heslem se řídí francouzská metalová kapela Betraying The Martyrs, jejíž kroky povedou i do České republiky. Stane se tak v neděli 18. března a řežba to bude určitě pořádná.

 • Epica vydala poslední video z trilogie klipů k novému EP

  Ikona symfonického metalu, skupina Epica, představila poslední z trilogie animovaných klipů k písním z nového EP The Solace System. Klipem Decoded Poetry se tak uzavřel příběh, jehož hrdiny byly animované postavičky stylizované jako členové kapely.

 • Rozhovor s Jonnem Järvelou z kapely Korpiklaani: Občas musíme přiživit naši pověst alkoholiků

  Finská kapela Korpiklaani je v Česku rok od roku oblíbenější. Pravidelně hraje například na tuzemských festivalech nebo na svých samostatných koncertech. Letos skupina vyjela na turné s kapelami Heidevolk, Arkona a Trollfest. „O Korpiklaanech koluje v metalové komunitě spousta klišé. Říká se, že jsme nenapravitelní alkoholici," usmívá se frontman Jonne Järvelä. Zpěvák si před vyprodaným pražským koncertem 1. března našel chvilku a i přes zjevnou únavu z koncertování se rozpovídal o právě probíhajícím turné nebo své rodině. Prozradil i to, co společně s kapelou Korpiklaani chystá pro letošní vystoupení na festivalu Masters of Rock.

Další podobné články