Slavice Bílá představila svůj nový videoklip

Zpěvačka Lucie Bílá přichystala pro své fanoušky překvapení. Nedávno představila nový klip ke své písni Modi. Zpěvačku však fanoušci v klipu nezahlédnou, protože je zpracován animací.

Lucei Bílá, Modi Lucei Bílá, Modi Zdroj: bing.com

Mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá vydala minulý rok svou novou desku s názvem Modi, kde se mimo jiné nachází i stejnojmenná píseň. K té byl představen videoklip plný animací. Jméno písně Modi (od autorů Petra Maláska a Pavla Vrby) je odvozeno od malíře Modiglianiho.

Základní dějovou linií je milostný příběh, jenž popisuje vztah mezi Modiglianim a jeho životní láskou Jeanne Hébuterne. V klipu ožívají Modiglianiho přátelé a prostředí jeho pláten. Volně zpracovaný příběh sleduje text písně, který věnoval Lucii Bílé básník Pavel Vrba.

 

 

Režisérem snímku se stal Martin Aaron Hořínek, který tentokrát přichází s ruční ploškovou totální animací. Všechny postavy v jeho klipu vychází z Modiglianiho obrazů. Autor klipu spolupracoval se svým otcem Ing.arch. Bedřichem Hořínkem a společně oživili postavy Modiglianiho obrazů. Klip umělecky sestříhal Filip Malásek, se kterým režisér spolupracuje.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

Další podobné články