Slavice Bílá představila svůj nový videoklip

Zpěvačka Lucie Bílá přichystala pro své fanoušky překvapení. Nedávno představila nový klip ke své písni Modi. Zpěvačku však fanoušci v klipu nezahlédnou, protože je zpracován animací.

Lucei Bílá, Modi Lucei Bílá, Modi Zdroj: bing.com

Mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá vydala minulý rok svou novou desku s názvem Modi, kde se mimo jiné nachází i stejnojmenná píseň. K té byl představen videoklip plný animací. Jméno písně Modi (od autorů Petra Maláska a Pavla Vrby) je odvozeno od malíře Modiglianiho.

Základní dějovou linií je milostný příběh, jenž popisuje vztah mezi Modiglianim a jeho životní láskou Jeanne Hébuterne. V klipu ožívají Modiglianiho přátelé a prostředí jeho pláten. Volně zpracovaný příběh sleduje text písně, který věnoval Lucii Bílé básník Pavel Vrba.

 

 

Režisérem snímku se stal Martin Aaron Hořínek, který tentokrát přichází s ruční ploškovou totální animací. Všechny postavy v jeho klipu vychází z Modiglianiho obrazů. Autor klipu spolupracoval se svým otcem Ing.arch. Bedřichem Hořínkem a společně oživili postavy Modiglianiho obrazů. Klip umělecky sestříhal Filip Malásek, se kterým režisér spolupracuje.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x2 lístky na koncert Mig 21 do Trutnova - Ukončeno

  Mig 21 zakončují jarní část Huráá tour a zvou na poslední koncert, na který jsou už pouze soutěžní vstupenky. Jestli chceš vyrazit 20. dubna do Společenského centra UFFO v Trutnově, pojď s redakcí musicweb.cz soutěžit!

 • Foto: Hans Zimmer, O2 arena, Praha, 14. 4. 2019

  Hans Zimmer poskládal ze svého bohatého portfolia filmové hudby koncertní set, který přepracoval do verze pro symfonický orchestr a poslal ho do světa. Bez své osobní účasti. Bylo to na závadu?

 • Harlej zahrál v Kolíně samé hity

  Nekonečné muzikantské kočování přivedlo kapelu Harlej zpět do kolínského Městského kulturního domu. A jelikož i v polabí stihli za takřka čtvrt století existence nasbírat dost fanoušků, o plný dům a skvělou atmosféru bylo předem postaráno.

 • Hudební pořad Na Kloboučku se vrátí velkým koncertem

  Legendární hudební pořad Na Kloboučku se zhmotní na FestiWalle v Modřanech. K původním hudebníkům se přidá i nová generace muzikantů.