Soutěž se Staropramenem: Pojďte na pivo se Skyline

Konec festivalové sezóny se kvapem blíží. Avšak poslední slunečné a hudbou protkané dny jsou ještě s námi. Užijte si závěr letošního léta a díky Staropramenu a Smíchov Open Air ho zapijte pivem společně s kapelou Skyline.

Skyline Skyline Zdroj: facebook.com

Soutěž má dvě hlavní podmínky. Všem soutěžícím musí být více než 18 let a všichni musejí vymyslet krátký text, který bude říkat, na co by si dotyčný s kapelou připil. Odměněno bude 10 nejlepších textů.

Jejich autoři budou mít možnost nejen se setkat se Skyline, ale rovněž jim a jejich doprovodům bude umožněn vstup do areálu pivovaru 7. září na Smíchov Open Air zdarma. Dále dostanou vouchery do restaurací Potrefená Husa. No řekněte sami, nestojí to za trochu toho kreativního myšlení?

Čtěte také: Smíchov Open Air ve Staropramenu je závěrem hudební sezóny

„Do pivovaru Staropramen se vracíme po roce a půl, bude to pro nás takové loučení s festivalovým létem. Taky jsme hodně zvědaví a těšíme se na fanoušky, se kterými se setkáme po koncertě,“ prozradila Marka Rybin, zpěvačka Skyline. Přípitky pro kapelu posílejte nejpozději do čtvrtka 5. září do 12 hodin na e-mail staropramen@prkonektor.cz. Do předmětu napište heslo „Na jedno s kapelou“. Více informací o soutěži včetně jejích pravidel naleznete na www.staropramen.cz.

Akce slibuje kromě vystoupení Skyline také Mandrage, Vypsanou fixu či Xindla X. Příležitost dostanou také zahraniční umělci a mladí talenti. Spousta hudby, pivovarská škola a pivo za 20 korun - vítejte na Smíchov Open Air 2013.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Skupina minus123 pokřtí novou desku v Lucerna Music Baru

  Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. Album LES vyjde v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. LES natáčely „Minuty" v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

 • Mňága a Žďorp vydává album nazvané Třecí plochy

  Mňága a Žďorp vydá 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album, které je složené z 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.