Ty Nikdy natočili videoklip k písni Závist

Rappeři z Ty Nikdy dali zase hlavy dohromady. Nedávno vydali společnou desku, nazvanou Label, vypustili do světa první videoklip k písni Ruce pryč a dnes tu máme další, tentokrát k písni Závist.

Screenshot z videoklipu k písni Závist Screenshot z videoklipu k písni Závist Zdroj: promo kapely

Společná deska Label je na světě už dva měsíce, ale to v žádném případě není důvod, aby se na ni zapomnělo. K desce se pořád jede velká Ty Nikdy Label Tour, která potrvá ještě po celý květen. Fanoušci, kteří některou ze zastávek turné navštívili, určitě ví, že show vždy otevírá skladba s názvem Závist. A právě ta se teď dočkala vizuálního ztvárnění.

Čtěte také: Ty Nikdy ukazují, od čeho dát ruce pryč

Videoklip ke skladbě, která pojednává o snad nejrozšířenější lidské vlastnosti, se natáčel před několika týdny v prostoru kulturního centra 101010 Vratislavice, v blízkosti města Liberec. O kameru se postaral Marek Dvořák (ten dříve natočil například dva klipy pro IdeaFatte – Mezitím a Máme vás RMX). Střih a postprodukci má na svědomí Paulie Garand, který se kromě muziky dlouhodobě věnuje i tvorbě videoklipů. Pro klip byl zvolen jednoduchý a čistý vizuální styl, který koresponduje s konceptem a vizuálem obalu desky Label.

 

 

Závist však není posledním klipem z alba. V současné době se totiž připravuje video ke skladbě Horolezci, ve které se objeví všech pět Ty Nikdy rapperů – Idea, Rest, Paulie, MC Gey a Boy Wonder.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěž Visacího zámku: Vyfoť známku punku!

  Nechávat ujet přeplněnej autobus, nanášet si rtěnku rovnou na zuby, křivák nosit vždycky naruby nebo uznávat jen kapely, co neumějí hrát? Je podle vás punk jinde? Pak se vám naskýtá možnost zapojit se do probíhající soutěže Visacího zámku - najít tu pravou známku punku a vyfotit ji. Pokud vaše fotka zaznamená úspěch, získáte výhody tak permanentní, že se jich do konce života nezbavíte.

 • Idea představuje singl Pod zem ze své nové sólo desky

  Český umělec Idea nedávno dokončil svůj první singl, kterému dal název Pod zem. Jedná se o temný kousek, jehož charakter si převezme celá deska Daleko blíž, která by měla vyjít na podzim letošního roku.

 • Paulie Garand ukázal Retarda, druhý videoklip z chystané desky

  Paulie Garand se přiblížil k vydání své druhé sólové desky pod labelem Ty Nikdy. Dva roky čekání od alba Harant jsou u konce a již 16. srpna se dočkáme další nadupané desky s názvem V hlavní roli. Již nyní byl však světu představen videoklip k singlu Retard.

 • Ty Nikdy ukazují, od čeho dát Ruce pryč

  Rappeři z Ty Nikdy dali hlavy dohromady a nedávno vydali společnou desku nazvanou Label. Nyní vypouští do spletitých sítí internetu i první videoklip. Od čeho dát Ruce pryč, je nyní jasné nejen z textu, ale i z vizuální podoby skladby.