Wisdom vyslali do světa novou placku

Maďarská skupina Wisdom vskutku nezahálí. Nejen, že nedávno doprovázela na turné kapelu Sabaton a pravidelně obráží všelijaké letní festivaly, nyní vydává i nové album jménem Rise Of The Wise. Chcete si nové kousky poslechnout naživo? Šanci budete mít na plzeňském Metalfestu.

Maďaři Wisdom mají na krku další album. Dáte mu šanci? Maďaři Wisdom mají na krku další album. Dáte mu šanci? Zdroj: Wisdom.hu

Wisdom, power metalová skupina z Budapešti, má za sebou další mezník své neustále se píšící historie: v pátek 26. února totiž klukům vyšla nová deska Rise Of The Wise. Toto album je tak čtvrtou studiovkou této úspěšné formace.

„Jsme vážně hrdí na to, že vám konečně můžeme předvést další studiovou desku. My zde už svou práci odvedli a dali albu veškeré šance, nyní jste na řadě vy! Těšíme se na vás na našich koncertech," píšou Wisdom na svých stránkách s fungl novým designem.

Na albu tak pokračuje příběh fiktivního muže Wisemana, kapelního rádce a maskota... A navíc, na desce hostuje také Joakim Brodén ze švédských Sabaton. To už zní jako slušná kombinace, že?

Pokud vás energické písničky Wisdom nenechají chladnými, neváhejte vyrazit počátkem června na Metalfest do Plzně. Právě zde totiž kapela vystoupí se svými novými písničkami.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Scars of the Insane na nové desce úspěšně experimentují

  Po dvou letech vydává kapela Scars of the Insane druhé album s názvem D.H.A.R.M.A., které ukazuje, že i ve zdejších končinách se experimentovat vyplácí.

 • Deicide přivítali nového kytaristu

  Americká deathmetalová kapela Deicide do své party přibrala Chrise Cannillu, kytaristu, který nahradil Marka Englishe.

 • Cradle of Filth chystají album

  Dva roky od poslední desky Cryptoriana – The Seductiveness of Decay začínají Cradle of Filth pracovat na nové placce. Zpěvák Dani Filth to řekl v podcastu s Eddym Torresem z webu Rocknroll Beer Guy.

 • Trautenberk zahrají v Kolíně

  Klatovská parta Trautenberk si poctivým obrážením sálů i festivalů postupně vybudovala reputaci kapely, jejíž koncerty stojí za návštěvu. V rámci turné k novému albu Ticho nad pekáčem zavítá i do Kolína.

Další podobné články