Foto: Bažant Pohoda Festival, 10. 07. 2014, Trenčín

První den festivalu Bažant Pohoda přilákal návštěvníky na velká jména. Mimo jiné na skupiny Kraftwerk, Tame Impala, Band of Skulls nebo Deap Vally. Z festivalu Vám přinášíme fotoreport.

Přehled

 • Místo konání: Trenčín
 • Datum: čtvrtek, 10 červenec 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • První den Colours of Ostrava 2016. Tame Impala, Treacherous Orchestra a mnohem víc

  Ve čtvtečním poledni se otevřely brány festivalového městečka v Dolních Vítkovicích a areál se postupně zaplňoval lidmi, kteří i přes nepřízeň počasí si přišli vychutnat skvělou atmosféru největšího tuzemského multižánrového festivalu.

 • Foto: Colours of Ostrava 2016 - 1. den, 14. 7. 2016

  První den byl ve znamení deště, bahna, ale samozřejmě i kvalitní muziky. Přinášíme vám fotoreport z prvního dne festivalu Colours of Ostrava.

 • Co nového na Colours of Ostrava 2016

  I když do začátku festivalu Colours of Ostrava zbývá téměř půl roku, již nyní se máme na co těšit. A jak už to v případě ostravského festivalu bývá, nabídka, ač nyní rozhodně prozatím neúplná, nešetří na rozmanitosti.

 • Kraftwerk v Praze aneb s 3D brýlemi do vesmíru i na Tour de France

  Vyprodaný sál, dvouhodinový výlet do sedmdesátých let, jedinečná audiovizuální 3D show a lekce němčiny pro začátečníky – takto by se v kostce dal popsat čtvrtek 3. prosince v karlínském Foru, kde vystoupila legendární německá skupina Kraftwerk. Průkopníci elektra působící na scéně již pětačtyřicet let se do Prahy vrátili poprvé od roku 2004.