Foto: Hakka Muggies, Praha, Rock Café, 15. 3. 2016 Doporučený

Hakka Muggies v Rock Café křtila své třetí album MDCCXLVI. Byla to sláva veliká, skupině a jejímu albu přišla popřát celá řada hostí a ač program trval prakticky 4 hodiny, nebyl tam prostor pro nudu. Hakka projela novou desku, samozřejmě zabrousila i do svých starých songů a pochopitelně se našel čas i na písně hostí a kmotrů. Celkově velmi příjemný a nabitý večer, ze kterého vám přinášíme fotoreport.

 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Rock Café
 • Datum: úterý, 15 březen 2016
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Hakka Muggies - křest CD, Rock Café Praha, 28. 11. 2017

  Pražská celtic rocková Hakka Muggies v Rock Café křtila již svou čtvrtou placku. 

 • Mikulášská s The Tap Tap již příští týden

  Blíží se nejkrásnější svátky v roce, již tuto neděli začíná advent a jednou z tradic, která k tomuto období patří je i Mikulášská s The Tap Tap, na které každoročně naše redakce nemůže chybět. Letošní ročník bude již šestý.

 • Foto: Masters of Rock 2017 - ohlédnutí za 2. dnem

  Druhý den mě donutili Wind Rose trochu si přivstat. Nebyl jsem tam pak celý den, ale můžete se podívat na fotky z většiny koncertů druhého dne. 

 • Foto: Vladimir Cosma, Prague Proms, Obecní dům, 10. 7. 2017

  Už jsme si zvykli, že k nám občas zajedou mistři filmové hudby až z Hollywoodu. Nyní nás ale navštívil skladatel z blízké Galie, který má na kontě hudbu k řadě významných francouzských filmů.  Vladimir Cosma s Českým národním symfonickým orchestrem a řadou skvělých sólistů předvedl skvělý koncert. Aplaus publika neuslyšíte, můžete se alespoň podívat na nějaké fotky.