Alicia Keys vystoupí v ČR. Spalující oheň s ní rozžehne Miguel Doporučený

Jedna z ikon světového showbyznysu, Alicia Keys, navštíví  Prahu. Její koncert uslyší O2 arena 12. června. V roli hosta Aliciu doprovodí uznávaný umělec Miguel.

Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Zdroj: archiv interpretky

Čtrnáctinásobná držitelka Grammy se v posledních měsících zjevuje především jako interpretka kritiky uznávaného hitu Girl on Fire. Alicia Keys oznámila termíny koncertního turné s názvem Set the World on Fire již před několika měsíci. Jedna ze zastávek bude patřit i České republice.

Večer 12. června se pražskou O2 arenou budou rozléhat hity v čele s kritiky oceňovanou skladbou Girl on Fire. Alicia konečně potvrdila jméno svého speciální hosta. Na pódiu stane rovněž americký zpěvák, skladatel a producent Miguel, který byl nedávno oceněn cenou Grammy za nejlepší r&b píseň (Adorn).

„Jsem tak šťastná, že na turné po Evropě se mnou vystoupí Miguel. Je to skutečně čerstvý umělec a já miluji jeho jedinečný styl a zvuk. Jeho výkon na Grammy mě totálně sfouknul a už se nemůžu dočkat, až uvidím, co přinese na turné. Vím, že jeho osud je jasný.“Alicia Keys

Čtyřiadvacetiletý umělec svou první nahrávnku vydal v roce 2010. Bývá často přirovnáván k Princovi a D‘Angelovi. Spolupracoval s Usherem či Musiq Soulchild. Ani Alicia Keys pro něj ale není neznámá. Právě ona se podepsla pod jeho hit s názvem Where Is the Fun in Forever.

Vstupenky v ceně od 1 090 do 1 990 korun je možné rezervovat na www.sazkaticket.cz, nebo zakoupit ve sběrnách Sazka, a.s.

Přehled

 • Název akce: Alicia Keys & Miguel
 • Datum: středa, 12 červen 2013
 • Místo: O2 arena Praha
 • Cena: 1 090 - 1 990 kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Michael Schenker Fest, Roxy, Praha, 14. 11. 2018

  Prohlédněte si fotoreport z koncertu Michael Schenker Fest, který se konal v pražském klubu Roxy. Koncert proběhl v rámci turné k novému albu Resurrection, které nahrál německý metalový kytarista Michael Schenker se svojí kapelou, která v současné době nese název Michael Schenker Fest. Tato hvězdná sestava se pyšní 4 zpěváky, se kterými tento kytarista během své dlouhé kariéry spolupracoval. Graham Bonnet a Doogie White (oba též působili v kapele Rainbow), Robin McAuley a Gary Barden. Doprovodnou kytaru a klávesy obstaral Steve Mann, basu Chris Glen a za bicí se posadil Ted McKenna.

 • Do Prahy se vrátí umělec Charlie Winston

  Charismatický britský zpěvák, skladatel a producent Charlie Winston navštíví v únoru příštího roku podruhé Českou republiku.

 • Mikulášská s The Tap Tap se blíží

  Zhruba tři týdny nás dělí od tradiční Mikulášské s The Tap Tap, která bude pokračovat letos již sedmým ročníkem. První ročníky jsme měli možnost navštívit ve vyprodeané Státní opeře, díky jejím opravám se však už potřetí přesuneme do
  prostorného Fora Karlín. Předvánočnímu kouzlu tohoto koncertu však rozhodně neubírá, ba naopak se této akce může zúčastnit větší počet diváků a hlavně dětí.

 • Sophie Hunger je hudební chameleon

  Jen u málokterého umělce se posluchač dočká tak častých a pozoruhodných zvukových obratů, jako je tomu u švýcarské písničkářky Sophie Hunger. Ta v pražském klubu Palác Akropolis v neděli 11. listopadu představila svoji novou desku Molecules, na níž se více posouvá k elektronickému zvuku.