Alicia Keys vystoupí v ČR. Spalující oheň s ní rozžehne Miguel Doporučený

Jedna z ikon světového showbyznysu, Alicia Keys, navštíví  Prahu. Její koncert uslyší O2 arena 12. června. V roli hosta Aliciu doprovodí uznávaný umělec Miguel.

Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Zdroj: archiv interpretky

Čtrnáctinásobná držitelka Grammy se v posledních měsících zjevuje především jako interpretka kritiky uznávaného hitu Girl on Fire. Alicia Keys oznámila termíny koncertního turné s názvem Set the World on Fire již před několika měsíci. Jedna ze zastávek bude patřit i České republice.

Večer 12. června se pražskou O2 arenou budou rozléhat hity v čele s kritiky oceňovanou skladbou Girl on Fire. Alicia konečně potvrdila jméno svého speciální hosta. Na pódiu stane rovněž americký zpěvák, skladatel a producent Miguel, který byl nedávno oceněn cenou Grammy za nejlepší r&b píseň (Adorn).

„Jsem tak šťastná, že na turné po Evropě se mnou vystoupí Miguel. Je to skutečně čerstvý umělec a já miluji jeho jedinečný styl a zvuk. Jeho výkon na Grammy mě totálně sfouknul a už se nemůžu dočkat, až uvidím, co přinese na turné. Vím, že jeho osud je jasný.“Alicia Keys

Čtyřiadvacetiletý umělec svou první nahrávnku vydal v roce 2010. Bývá často přirovnáván k Princovi a D‘Angelovi. Spolupracoval s Usherem či Musiq Soulchild. Ani Alicia Keys pro něj ale není neznámá. Právě ona se podepsla pod jeho hit s názvem Where Is the Fun in Forever.

Vstupenky v ceně od 1 090 do 1 990 korun je možné rezervovat na www.sazkaticket.cz, nebo zakoupit ve sběrnách Sazka, a.s.

Přehled

 • Název akce: Alicia Keys & Miguel
 • Datum: středa, 12 červen 2013
 • Místo: O2 arena Praha
 • Cena: 1 090 - 1 990 kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Litovelský otvírák 2018

  Jedním z mnoha letních festivalů u nás je i Litovelský otvírák, jehož letos již čtrnástý ročník ocení všichni milovníci hudby a piva.

 • Rock Werchter: Nejlepší festival v Evropě?

  Belgie se může pyšnit jedním z nejpropracovanějších festivalů v Evropě. Kousek od Lovaně se rozprostírá masivní pole, na kterém stojí areál festivalu. Čtyři pódia, obsáhlá směsice žánrů, interpreti světového rázu, perfektní organizace a úsměvy, kam se člověk podívá. Rock Werchter je definicí toho, že i festival takové velikosti se dá připravit téměř k dokonalosti a jeho návštěvníci měli možnost se o tom přesvědčit 5. až 8. července 2018.

 • Festival Beseda u Bigbítu zveřejňuje další program, nabídne i Slam Poetry

  Multižánrový festival Beseda u Bigbítu uzavřel mimohudební část letošního ročníku, jenž se uskuteční v Tasově u Veselí nad Moravou 3. a 4. srpna. Mezi ohlášenými jmény je například dvojnásobný mistr republiky ve Slam poetry Jiří Charvát, literáti Jiří Borkovec či Emma Kausc. Tito se představí v rámci Apollónovy návštěvy, speciální scény, kde si na své přijdou především literární fanoušci. Chybět nebude ani tradiční Soutěž písničkářů, která letos slaví kulatých deset let. Do finální podoby se dostal také hudební program letošní Besedy – dramaturgie byla rozšířena o dalších 8 jmen, mezi kterými ční například polský projekt Syny nebo Market, tuzemské zjevení domácí scény posledních měsíců.

 • Black Country Communion se vrátí do studia

  Superskupina Black Country Communion je složená ze známých hudebníků různých žánrů a generací. Glenn Hughes, Joe Bonamassa, Jason Bonham a Derek Sherinian se dle vlastních slov chtějí v lednu 2019 vrátit do studia a po dvou letech zase vydat další společnou desku.

Další podobné články