Badysfest 2016

Na červen pořadatelská skupina Badys chystá již 4. ročník rockového festivalu do areálu TJ Sokol Nučice. Kromě nich se opět můžeme těšit na známé i zařínající kapely.

Pipes and Pints Pipes and Pints Zdroj: bandzone.cz

 Termín letošního Badysfetsu připadl na sobotu 18. června. Jako v uplynulých ročnících i pro tento je počet kapel z časových důvodů omezený na devět. I to je však pro jeden den dostatečný počet, zvláště pak, pokud jsou skupiny žánrově rozmanité. Těšit se můžete na Pipes and Pints, Hentai Corporation, Krausberry, Insania, De Bill Heads, Hand Grenade, Kratos a I.B.O.T.F.M.N. Pořadatelé zatím stále loví v našich rockových vodách, ale festivalové publikum rok od roku houstne a do budoucna možná nahodí udičku i v zahraničí. Role moderátora bude i letos svěřena Standovi Rubášovi z rádia Beat.

Čtěte také: Badysfest letos opět ovládne Nučice

Partě nadšenců z kapely Badys však zdaleka nejde jen o zisk. Hlavním cílem je připravit návštěvníkům příjemný rockem nabitý den v pohodové atmosféře a podpořit i dobrou věc. Každoročně část výtěžku věnují potřebným - vloni obdarovali dětskou onkologii FN Motol a předloni nadaci Člověk v tísni.


  


V Nučicích nedaleko Prahy jste v minulých ročnících již měli možnost vidět skupiny jako například Krucipüsk, Visací zámek, Dymytry, Blue Effect, Pumpu, Plexis, Vosí hnízdo, Psí kšíry, Špejbls Helprs, Abraxas a další. Pokud nechcete jet vlastním vozem (10 minut od metra Zličín) a dát si k dobré muzice i dobré pivko či něco ostřejšího, doprava tam není složitá, můžete využít MHD i vlak.
Pokud jsme vás patřičně navnadili, další a podrobnější informace k návštěvě Badysfestu najdete na www.badysfest.cz. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 240 Kč, na místě pak dáte o 60 korun víc.

Přehled

 • Název akce: Badysfest 2016
 • Datum: sobota, 18 červen 2016
 • Místo: Nučice
 • Cena: 240
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Moravské hrady, Veveří, Brno, 10. 8. 2018

  Festival Hrady CZ se pomalu přemístil na svou moravskou část. Na fotogalerii z pátečních koncertů na hradě Veveří, kdy zahráli třeba Pipes and Pints, The Agony, Ivan Mládek nebo Horkýže slíže, se můžete podívat zde.

 • Festival Rock of Sadská oslaví půl dekády

  Nezadržitelně se nám blíží pátý ročník ročník hudebního festivalu Rock of Sadská. Pořadatelé se snaží nesázet pouze na jistotu, takže mezi osvědčenými tipy najdeme na soupisce vždy i nějaká neznámá jména. Pojďme si přiblížit, co si pro nás v rámci dvoudenního programu připravili tentokrát.

 • Foto: Rock for People, Hradec Králové, 5. 7. 2018

  Druhý den festivalu Rock for People je téměř za námi. Kromě očekávaných The Prodigy přinesl vystoupení nadějných rockerů Marmozets, kytaristy a zpěváka Rodrigueze či českých zástupců Hentai Corporation.

 • Třetí ročník Metronome festivalu propukne za 14 dní

  Největší pražský mezinárodní open-air festival propukne již za dva týdny, těšit se můžete na celou řadu zahraničních i tuzemských kapel, které se vystřídají ve  dnech  22.  –23.  června  2018  na  holešovickém  Výstavišti.