Badysfest 2016

Na červen pořadatelská skupina Badys chystá již 4. ročník rockového festivalu do areálu TJ Sokol Nučice. Kromě nich se opět můžeme těšit na známé i zařínající kapely.

Pipes and Pints Pipes and Pints Zdroj: bandzone.cz

 Termín letošního Badysfetsu připadl na sobotu 18. června. Jako v uplynulých ročnících i pro tento je počet kapel z časových důvodů omezený na devět. I to je však pro jeden den dostatečný počet, zvláště pak, pokud jsou skupiny žánrově rozmanité. Těšit se můžete na Pipes and Pints, Hentai Corporation, Krausberry, Insania, De Bill Heads, Hand Grenade, Kratos a I.B.O.T.F.M.N. Pořadatelé zatím stále loví v našich rockových vodách, ale festivalové publikum rok od roku houstne a do budoucna možná nahodí udičku i v zahraničí. Role moderátora bude i letos svěřena Standovi Rubášovi z rádia Beat.

Čtěte také: Badysfest letos opět ovládne Nučice

Partě nadšenců z kapely Badys však zdaleka nejde jen o zisk. Hlavním cílem je připravit návštěvníkům příjemný rockem nabitý den v pohodové atmosféře a podpořit i dobrou věc. Každoročně část výtěžku věnují potřebným - vloni obdarovali dětskou onkologii FN Motol a předloni nadaci Člověk v tísni.


  


V Nučicích nedaleko Prahy jste v minulých ročnících již měli možnost vidět skupiny jako například Krucipüsk, Visací zámek, Dymytry, Blue Effect, Pumpu, Plexis, Vosí hnízdo, Psí kšíry, Špejbls Helprs, Abraxas a další. Pokud nechcete jet vlastním vozem (10 minut od metra Zličín) a dát si k dobré muzice i dobré pivko či něco ostřejšího, doprava tam není složitá, můžete využít MHD i vlak.
Pokud jsme vás patřičně navnadili, další a podrobnější informace k návštěvě Badysfestu najdete na www.badysfest.cz. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 240 Kč, na místě pak dáte o 60 korun víc.

Přehled

 • Název akce: Badysfest 2016
 • Datum: sobota, 18 červen 2016
 • Místo: Nučice
 • Cena: 240
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Pipes and Pints, The Agony, Bombs from Heaven, Sono, 6. 4. 2018

  Pipes and Pints se po více jak roce a navíc s novým zpěvákem Travisem vracejí na pódia. Na fotogalerii z brněnského Sona, kde s nimi zahráli ještě The Agony a Bombs from Heaven, se můžete podívat zde.

 • S novým zpěvákem i klipem míří Pipes and Pints do Brna

  V březnu kapela Pipes and Pints zveřejnila nový singl "Dark into the Night". Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na podia, se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň představuje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music.

 • Mikulášská s The Tap Tap již příští týden

  Blíží se nejkrásnější svátky v roce, již tuto neděli začíná advent a jednou z tradic, která k tomuto období patří je i Mikulášská s The Tap Tap, na které každoročně naše redakce nemůže chybět. Letošní ročník bude již šestý.

 • Hentai Corporation představili klip k novému albu

  Prostředí kladenské restaurace se stalo kulisou pro titulní videoklip z nového alba Hentai Corporation nazvaného Intracellular Pets.