Bonecrusher Fest 2012: Kosti Čechů budou letos lámat nejen Carnifex a Beneath The Massacre

V sobotu 25. února poctí návštěvou pražské Rock Café američtí Carnifex, kanadští Beneath The Massacre, ale  i další velmi zajímavé kapely. Letošní zastávka v rámci putovního festivalu Bonecrusher Fest 2012 o sobě dá znát neztenčenou silou.

Bonecrusher Fest 2012: Kosti Čechů budou letos lámat nejen Carnifex a Beneath The Massacre Zdroj: oktoberpromotion.com

O deathcore buldozeru Carnifex z Kalifornie je poslední dobou dost slyšet. Českou republiku navštívili během posledních let již několikrát a získávají si v našich končinách patřičný respekt. Od založení v roce 2005 vydali tito Američané čtyři alba, z nichž poslední, Until I Feel Nothing, vyšlo v srpnu loňského roku a k titulní skladbě byl natočen klip.

Neméně známým tahounem festivalu jsou kanadští Beneath The Massacre, kteří platí za světovou špičku brutálního technického death metalu od prvního alba Mechanics of Dysfunction vydaného v roce 2007. Od silného vystoupení na Brutal Assaultu, kde prezentovali materiál z další desky Dystopia, pochybuje o pozici BTM ve světovém top metalu už zřejmě málokdo. Fans čekající na třetí LP Incongruous, které má vyjít letos, si tak budou moci čekání zpříjemnit návštěvou akce.

Výčet zajímavých kapel však rozhodně nekončí. Na ušní bubnínky fans zaútočí i Betraying The Martyrs z Francie svým deathcore-metalcore materiálem, Molotov Solution a Within The Ruins. Letošní deathcorový Bonecrusher Fest startuje 25. února v 19 hodin a lístky lze koupit na stránkách pořadatele.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Dune Rats zveřejnili nový singl z připravovaného alba

  Dune Rats jsou zpátky a nekompromisně vyhlašují válku komukoli, kdo by jim chtěl lajnovat jejich životy. Australští punkeři připravují novou desku.

 • Foto: Sum 41, Braník, Praha, 18. 6. 2019

  Kanadští punk rockeři Sum 41 se vrátili do Prahy. Konkrétně do areálu smíchovského Staropramenu. Tentokrát si přizvali předskakující Stifled, Criminal Colection a The Creepshow. Mrkněte na náš fotoreport z koncertu: 

 • V Praze se velkolepě vzpomínalo na Vláďu Šafránka

  13. června by se fenomenální frontman Harleje a Walda Gangu Vláďa Šafránek dožil 47 let. A právě toto datum si vybrali jeho kamarádi a spoluhráči pro společný koncert, na němž si jeho život a tvorbu připomněli vskutku ve velkém stylu. Akce se odehrála ve Žlutých lázních na břehu Vltavy.

 • Carnifex nahráli novou desku a vydali singl s Alissou White-Gluz

  Kalifornská metalová skupina Carnifex vydá v létě sedmé studiové album World War X. Kromě podrobností o albu kapela zveřejnila i první singl, na kterém spolupracovala zpěvačka Alissa White-Gluz.