Italové Argesh zahrají v Praze

Slušnou nálož černého kovu si 8. července užijí návštěvníci pražského klubu Modrá Vopice 8. července. O pekelnou atmosféru se postarají hned čtyři kapely.Jediný zahraniční  účastník tohoto dýchánku slibuje, že druhý červencový pátek bude Praha hořet.
Argesh pocházejí z Milána Argesh pocházejí z Milána Zdroj: Oficiální facebookové stránky Argesh
Argesh z Itálie míří do Vopice rozpoutat pekelný rituál. Představí se v sestavě HHG - bicí, Al Rakshasa - kytara, Nezer - kytara, Azghal - basa. Ještě před nimi si s publikem pohrají tři domácí okultní smečky.
 
 
Pražáci Nocturnal Pestilence s nedávno vydaným albem I, Eternity naživo překvapí především pro black metal netypicky ženou za mikrofonem. Sází na výraznou melodiku protkanou zběsilou agresivitou. Současná sestava: Alena Dark Zero - zpěv, Lord Remdih - kytara a programování bicích, LinK - syntezátory, orchestrace, Theo - basa. V současné době hledají bubeníka.
 
Vynikající Self-hatred vás uvrhnou do melancholie. Tahle plzeňská doomová smečka umí navodit stísněnější atmosféru než výpadek proudu ve výtahu. Vznikli v roce 2014 a současné složení je Kaťas - zpěv, Pavel Janouškovec - kytara, Aleš Vilingr - kytara, Štěpán Eret - basa, Michal "Datel" Rak - bicí, Michal Šanda - klávesy.
 
Novým zjevem na scéně jsou death-blackoví Errantes. Na pódia tihle ostřílení muzikanti vtrhli jako uragán a dávají tak pomalu hasnoucímu tuzemskému černému kovu nový záblesk naděje. Do téhle party patří Robert - kytara, Marek - kytara, Michal - bicí, Rado - vokály, Lukáš - baskytara.
 
Program:
19:00 - 19:40 - Nocturnal Pestilence
20:10 - 20:55 - Self-Hatred
21:25 - 22:10 - Errantes
22:40 - 23:30 - Argesh

Přehled

 • Název akce: Argesh / ITA / + Self-Hatred, Errantes, Nocturnal Pestilence
 • Datum: pátek, 08 červenec 2016
 • Místo: MusicClub Modrá Vopice Praha
 • Cena: 100 Kč před 19:00 / 150 Kč po 19:00
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Stick To Your Guns rozbijí Prahu už za dva měsíce

  Partička Stick To Your Guns se znovu vrací do naší kotliny! V předchozích letech u nás vystoupili hned několikrát, naposledy letos v březnu. 19. listopadu vystoupí jako hlavní hvězdy v pražském MeetFactory v doprovodu kolegů Being As An Ocean, First Blood a Silent Planet.

 • Edguy budou slavit čtvrtstoletí také v Praze
  Asi málokterému rockovému fanouškovi je nutné představovat Tobiase Sammeta, zlaté dítě evropského metalu, jenž se proslavil jako frontman powermetalových hitmakerů Edguy a jako tvůrce metalové opery Avantasia. A jelikož prvně jmenovaný spolek slaví letos pětadvacet let od svého založení, rozhodli se jeho členové slavit. Samozřejmě ve velkém, protože jinak to tak nějak neumí.
 • Kataklysm oslaví své 25. výročí i u nás

  Kanadská death metalová skupina Kataklysm slaví svoje čtvrtstoletí! Jedním z dárků je i evropská šňůra, kterou má kapela rozplánovanou na příští měsíc. Úterý 17. října bude patřit českým fanouškům, právě v onen večer Kataklysm oslaví narozeniny v klubu Roxy.

 • Hogjaw přivezou do Prahy jižanský rock světových parametrů

  Po dlouhých pěti letech se již potřetí objeví v České republice americká skupina Hogjaw, aby zde předvedla svou neopakovatelnou show plnou poctivého muzikantství a chytlavých rockových melodií. Tvrdé kytarové riffy a silné melodie jsou totiž, spolu s naléhavě znějícím zpěvem, hlavními devízami těchto nastupujících králů stylu všeobecně označovaného jako jižanský rock.