Italové Argesh zahrají v Praze

Slušnou nálož černého kovu si 8. července užijí návštěvníci pražského klubu Modrá Vopice 8. července. O pekelnou atmosféru se postarají hned čtyři kapely.Jediný zahraniční  účastník tohoto dýchánku slibuje, že druhý červencový pátek bude Praha hořet.
Argesh pocházejí z Milána Argesh pocházejí z Milána Zdroj: Oficiální facebookové stránky Argesh
Argesh z Itálie míří do Vopice rozpoutat pekelný rituál. Představí se v sestavě HHG - bicí, Al Rakshasa - kytara, Nezer - kytara, Azghal - basa. Ještě před nimi si s publikem pohrají tři domácí okultní smečky.
 
 
Pražáci Nocturnal Pestilence s nedávno vydaným albem I, Eternity naživo překvapí především pro black metal netypicky ženou za mikrofonem. Sází na výraznou melodiku protkanou zběsilou agresivitou. Současná sestava: Alena Dark Zero - zpěv, Lord Remdih - kytara a programování bicích, LinK - syntezátory, orchestrace, Theo - basa. V současné době hledají bubeníka.
 
Vynikající Self-hatred vás uvrhnou do melancholie. Tahle plzeňská doomová smečka umí navodit stísněnější atmosféru než výpadek proudu ve výtahu. Vznikli v roce 2014 a současné složení je Kaťas - zpěv, Pavel Janouškovec - kytara, Aleš Vilingr - kytara, Štěpán Eret - basa, Michal "Datel" Rak - bicí, Michal Šanda - klávesy.
 
Novým zjevem na scéně jsou death-blackoví Errantes. Na pódia tihle ostřílení muzikanti vtrhli jako uragán a dávají tak pomalu hasnoucímu tuzemskému černému kovu nový záblesk naděje. Do téhle party patří Robert - kytara, Marek - kytara, Michal - bicí, Rado - vokály, Lukáš - baskytara.
 
Program:
19:00 - 19:40 - Nocturnal Pestilence
20:10 - 20:55 - Self-Hatred
21:25 - 22:10 - Errantes
22:40 - 23:30 - Argesh

Přehled

 • Název akce: Argesh / ITA / + Self-Hatred, Errantes, Nocturnal Pestilence
 • Datum: pátek, 08 červenec 2016
 • Místo: MusicClub Modrá Vopice Praha
 • Cena: 100 Kč před 19:00 / 150 Kč po 19:00
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: The Rasmus, Lucerna Music Bar, 15. 11. 2017

  Finská rocková legenda The Rasmus navštívila v rámci turné k nové desce Dark Matters ve středu 15. listopadu Prahu. V Lucerna Music Baru je mimo jiné doprovodila italsko-americká kapela Klogr hrající alternativní metal a rockové uskupení The Weyers ze Švýcarska. Z koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Iron Maiden se vrátí do Prahy
  Pro všechny fanoušky metalové hudby začíná být příští rok hodně nadupaný, alespoň co se koncertů týče. Začíná to dubnovým koncertem Metallicy, následovaný koncem téhož měsíce návratem Richieho Blackmora v řadách Rainbow, potom se v červnu vrátí do České republiky Ozzy Osbourne. A o týden později se na stejné místo, tedy na letiště v pražských Letňanech, sjedou příznivci Iron Maiden.
 • Joakim Brodén je opět nominován do Českého slavíka

  Zpěvák švédské metalové skupiny Sabaton, Joakim Brodén, získal další nominaci v prestižní hudební anketě Český slavík Mattoni. Frontman Sabaton má totiž dvojí občanství – české a švédské. Minulý rok, kdy byl Brodén nominován poprvé, se umístil na pátém místě. Slavnostní vyhlášení letošních Slavíků se uskuteční 25. listopadu.

 • Epica vystoupila v České republice. Letos už potřetí

  Epica, VUUR, Myrath. Co mají tahle tři jména společného? Jsou to hudební skupiny, hrají metal a v pátek 10. listopadu společně vystoupila v Masters of Rock Café ve Zlíně. Návštěvnost byla víc než slušná a zdá se, že fanouškům nic nechybělo. Snad kromě vzduchu, který je v tomhle klubu při každém trochu větším koncertě hodně nedostatkovým zbožím.