Italové Argesh zahrají v Praze

Slušnou nálož černého kovu si 8. července užijí návštěvníci pražského klubu Modrá Vopice 8. července. O pekelnou atmosféru se postarají hned čtyři kapely.Jediný zahraniční  účastník tohoto dýchánku slibuje, že druhý červencový pátek bude Praha hořet.
Argesh pocházejí z Milána Argesh pocházejí z Milána Zdroj: Oficiální facebookové stránky Argesh
Argesh z Itálie míří do Vopice rozpoutat pekelný rituál. Představí se v sestavě HHG - bicí, Al Rakshasa - kytara, Nezer - kytara, Azghal - basa. Ještě před nimi si s publikem pohrají tři domácí okultní smečky.
 
 
Pražáci Nocturnal Pestilence s nedávno vydaným albem I, Eternity naživo překvapí především pro black metal netypicky ženou za mikrofonem. Sází na výraznou melodiku protkanou zběsilou agresivitou. Současná sestava: Alena Dark Zero - zpěv, Lord Remdih - kytara a programování bicích, LinK - syntezátory, orchestrace, Theo - basa. V současné době hledají bubeníka.
 
Vynikající Self-hatred vás uvrhnou do melancholie. Tahle plzeňská doomová smečka umí navodit stísněnější atmosféru než výpadek proudu ve výtahu. Vznikli v roce 2014 a současné složení je Kaťas - zpěv, Pavel Janouškovec - kytara, Aleš Vilingr - kytara, Štěpán Eret - basa, Michal "Datel" Rak - bicí, Michal Šanda - klávesy.
 
Novým zjevem na scéně jsou death-blackoví Errantes. Na pódia tihle ostřílení muzikanti vtrhli jako uragán a dávají tak pomalu hasnoucímu tuzemskému černému kovu nový záblesk naděje. Do téhle party patří Robert - kytara, Marek - kytara, Michal - bicí, Rado - vokály, Lukáš - baskytara.
 
Program:
19:00 - 19:40 - Nocturnal Pestilence
20:10 - 20:55 - Self-Hatred
21:25 - 22:10 - Errantes
22:40 - 23:30 - Argesh

Přehled

 • Název akce: Argesh / ITA / + Self-Hatred, Errantes, Nocturnal Pestilence
 • Datum: pátek, 08 červenec 2016
 • Místo: MusicClub Modrá Vopice Praha
 • Cena: 100 Kč před 19:00 / 150 Kč po 19:00
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Papa Roach zahrají v létě v Olomouci

  Promotéři z Bounty Rock Café Promotion si pro fanoušky tvrdé muziky připravili na konec léta další bombu. Po loňském úspěšném vystoupení kanadských Billy Talent letos sází na tvrdší notu a do krásného prostředí venkovní Korunní pevnůstky pozvali americkou partičku Papa Roach.

 • Nightwish v rámci výročního turné vystoupí v O2 areně

  Finská sestava Nightwish, která patří k nejznámějším evropským female-fronted kapelám, opět zavítá do České republiky. Po červnové návštěvě na Metalfestu v Plzni je bude pět měsíců na to čekat samostatná show v pražské O2 areně.

 • Avantasia se příští rok vrátí do Prahy s novým albem

  Velkou radost udělal svým fanouškům Tobias Sammet, když ohlásil pokračování své metalové opery Avantasia. Ta vyjde až začátkem příštího roku a během následujícího turné se celý ansámbl zastaví také v Praze. 

 • Overkill začali pracovat na albu s novým bubeníkem

  Američtí thrashmetaloví veteráni z New Jersey začali s nahráváním devatenácté řadové desky. Za bicí usedne místo bývalého Rona Lipnickiho bubeník Jason Bittner, který měl původně hrát jen na živých koncertech.