Italové Argesh zahrají v Praze

Slušnou nálož černého kovu si 8. července užijí návštěvníci pražského klubu Modrá Vopice 8. července. O pekelnou atmosféru se postarají hned čtyři kapely.Jediný zahraniční  účastník tohoto dýchánku slibuje, že druhý červencový pátek bude Praha hořet.
Argesh pocházejí z Milána Argesh pocházejí z Milána Zdroj: Oficiální facebookové stránky Argesh
Argesh z Itálie míří do Vopice rozpoutat pekelný rituál. Představí se v sestavě HHG - bicí, Al Rakshasa - kytara, Nezer - kytara, Azghal - basa. Ještě před nimi si s publikem pohrají tři domácí okultní smečky.
 
 
Pražáci Nocturnal Pestilence s nedávno vydaným albem I, Eternity naživo překvapí především pro black metal netypicky ženou za mikrofonem. Sází na výraznou melodiku protkanou zběsilou agresivitou. Současná sestava: Alena Dark Zero - zpěv, Lord Remdih - kytara a programování bicích, LinK - syntezátory, orchestrace, Theo - basa. V současné době hledají bubeníka.
 
Vynikající Self-hatred vás uvrhnou do melancholie. Tahle plzeňská doomová smečka umí navodit stísněnější atmosféru než výpadek proudu ve výtahu. Vznikli v roce 2014 a současné složení je Kaťas - zpěv, Pavel Janouškovec - kytara, Aleš Vilingr - kytara, Štěpán Eret - basa, Michal "Datel" Rak - bicí, Michal Šanda - klávesy.
 
Novým zjevem na scéně jsou death-blackoví Errantes. Na pódia tihle ostřílení muzikanti vtrhli jako uragán a dávají tak pomalu hasnoucímu tuzemskému černému kovu nový záblesk naděje. Do téhle party patří Robert - kytara, Marek - kytara, Michal - bicí, Rado - vokály, Lukáš - baskytara.
 
Program:
19:00 - 19:40 - Nocturnal Pestilence
20:10 - 20:55 - Self-Hatred
21:25 - 22:10 - Errantes
22:40 - 23:30 - Argesh

Přehled

 • Název akce: Argesh / ITA / + Self-Hatred, Errantes, Nocturnal Pestilence
 • Datum: pátek, 08 červenec 2016
 • Místo: MusicClub Modrá Vopice Praha
 • Cena: 100 Kč před 19:00 / 150 Kč po 19:00
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Opustil nás hlas Daniho Filtha. Zpěvák už koncerty nezvládá

  Dani Filth je známý jako zpěvák s nejječivějším vokálem na celé metalové scéně. Nebo spíš většinu své pěvecké kariéry byl. Se svou gothicmetalovou skupinou Cradle of Filth minulý rok vydal desku Cryptoriana a vyjel na turné. Kapela vystoupila i v pražském klubu Roxy. I přes špatnou akustiku tohoto prostoru bylo poznat, že Dani Filth už na živé vystupování nemá hlasivky. Jeho kdysi mocný Hlas je již zřejmě definitivně pryč. A proto si zaslouží minutu ticha.

 • Foto: Cradle of Filth, Moonspell, Roxy, 18.1.2018

  Cradle of Filth opět dokázali beznadějně vyprodanému Roxy, proč mají po celém světě tisíce fanoušků. Temnou atmosféru těchto bezvěrců ještě dokreslila předkapela v podobě neméně úspěšných portugalských gotiků Moonspell.

 • Sodom prochází velkými změnami v sestavě

  Jedna z nejikoničtějších thrashmetalových kapel mění sestavu. Trio Sodom přichází hned o dva členy, které však frontman Tom Angelripper plánuje v blízké budoucnosti nahradit.

 • Judas Priest vydali singl z nového alba

  Se zbrusu novým albem se už za dva měsíce vytasí britská žijící legenda Judas Priest. V pořadí již osmnácté album nazvané Firepower doprovodí nadcházející severoamerické a evropské turné. V rámci toho přivezou nejen nové songy i do České republiky. Publikum koncertu se má na co těšit.