Jarní turné zavede Harlej do Chotutic

Stálice české rockové scény, skupina Harlej, navazuje na loňské výroční turné vydáním DVD a znovu se vydává na cesty. Tour DVD 20 Let...Jedeme Dál má v plánu celkem deset zastávek a hned druhá štace znamená návrat do sálu RC Rachot ve středočeských Chotuticích.

Harlej dobrá nálada nikdy neopouští Harlej dobrá nálada nikdy neopouští Zdroj: Archiv skupiny Harlej

Vrchol loňského turné, vyprodaný koncert v pražské Lucerně, byl ještě čerstvým zážitkem, když Harlej představili své plány na rok 2016. První položkou na těchto plánech bylo vydání záznamu z Lucerny na DVD nosiči, na podzim by potom měla být do světa vypuštěna i nová deska.

Do toho samozřejmě kapela dál koncertuje. Do Chotutic se vrací poměrně často, naposledy zde vystoupila v listopadu 2014. Kdo má zkušenost s partou okolo kytaristy Tondy Rauera, dobře ví, co může očekávat. Harlej okolo sebe šíří auru dobré nálady a za dvacet let zkušeností již dovedli svá vystoupení na úroveň, jež snese nejpřísnější měřítka. A nezapomínejme na nepřebernou pokladnici hitů od Zfetovanýho po Kulisáckou, k nimž s každým novým albem přibývají další.

Jako hosta si Harlej na turné pozvali žánrově spřízněné pražské punk rockery Resumé.

Program Harlej Tour DVD 20 Let...Jedeme Dál je následující:

25.03. Ústí nad Orlicí
26.03. Chotutice
27.03. Králíky
01.04. Polná
02.04. Domažlice
08.04. Čenkov
09.04. Bozkov u Semil
15.04. Třebíč
22.04. Valašské Meziříčí
23.04. Plzeň
06.05. Chrudim
13.05. Votice

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Mezi nebem a Zemí s jazzovým vizionářem Kamasi Washingtonem

  Jako předzvěst letního Respect festivalu plného world music se v pražském divadle Archa 23. května představil americký jazzový saxofonista Kamasi Washington se svou kapelou a kdo chtěl být v obraze, co teď v jazzu letí, ten si nenechal koncert ujít.

 • Papa Roach zahrají v létě v Olomouci

  Promotéři z Bounty Rock Café Promotion si pro fanoušky tvrdé muziky připravili na konec léta další bombu. Po loňském úspěšném vystoupení kanadských Billy Talent letos sází na tvrdší notu a do krásného prostředí venkovní Korunní pevnůstky pozvali americkou partičku Papa Roach.

 • Foto: Donny McCaslin, Palác Akropolis, Praha, 21. 5. 2018

  Saxofonista Donny Mccaslin zahrál v Paláci Akropolis. Prohlédněte si fotografie z koncertu.

 • Nightwish v rámci výročního turné vystoupí v O2 areně

  Finská sestava Nightwish, která patří k nejznámějším evropským female-fronted kapelám, opět zavítá do České republiky. Po červnové návštěvě na Metalfestu v Plzni je bude pět měsíců na to čekat samostatná show v pražské O2 areně.