Jeleni vyráží na Backstage Tour

Kapela Jelen nedávno dostala Zlatou desku za prodej svého debutového alba Světlo ve tmě. Mimořádně úspěšný rok teď vyráží také uzavřít přímo mezi své fanoušky na předvánoční šňůru.

Jelen Jelen Foto: Kateřina Kovalčíková/musicweb.cz

Na řadu míst už jsou lístky zcela vyprodány a na další rychle mizí. Folkpopová formace Jelen je v posledním roce v jednom kole a neutuchající koncertní aktivita i vřelý přístup k fanouškům se jí vyplácí. „Jelen je hlavně koncertní kapela. Koncerty jsou to, co nás baví nejvíc. Hospody, poutě, jarmarky, náměstí, majálesy, ale i rockové, countryové a multižánrové festivaly. To jsou všechno místa, kde budeme v létě vystupovat. Máme hodně energie a velkou chuť do hraní,“ tvrdil před festivalovou sezónou frontman Jindra Polák. To ještě netušil, že jejich 80 festivalových setů uvidí víc než 100 tisíc návštěvníků! Muzikanti slaví u publika úspěch živelností a syrovostí svých písniček a strhující energií  koncertů, ta bude na Backstage Tour vyvážena účastí dvou křehkých písničkářek. Kromě nadějné české zpěvačky KATEŘINY MARIE TICHÉ, která s kapelou koncertuje pravidelně, se divákům představí i slovenská hvězda SIMA MARTAUSOVÁ. Ta slaví u našich sousedů velký úspěch pro upřímnost a čistotu svých folkových písniček a rychle začala být vnímána jako možná nástupkyně JANY KIRSCHNER.  

 


 

Termíny podzimního turné skupiny Jelen:

23. 11. OSTRAVA  - Rock & Roll GARAGE

24. 11. BRNO – Fléda

25. 11. BRATISLAVA – Ateliér Babylon

27. 11. KARLOVY VARY - Lidový Dům Stará Role

4. 12. PLZEŇ - Buena Vista Club

5. 12. PARDUBICE - ABC KLUB

9. 12. ČESKÉ BUDĚJOVICE - Café Slavie

11. 12. ÚSTÍ NAD LABEM  Doma – music pub

13. 12. PRAHA – Lucerna Music Bar

Přehled

 • Název akce: Jelen Backstage Tour
 • Datum: pondělí, 23 listopad 2015
 • Místo: různá místa v ČR
 • Cena: 250/320 Kč
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Skupina minus123 pokřtí novou desku v Lucerna Music Baru

  Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. Album LES vyjde v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. LES natáčely „Minuty" v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

 • Mňága a Žďorp vydává album nazvané Třecí plochy

  Mňága a Žďorp vydá 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album, které je složené z 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.