Malatata a Medial Banana v jeden večer pod jednou střechou

DJské duo Malatata a šestihlavý band Medial Banana se v březnu vydávají na společnou tour, Mala Banana Tour, po České republice a Slovensku. Staňte se i vy svědky tohoto dosud nevídaného a neslýchaného balkan beats & reggae mash-upu. V Praze se celý ansámbl zastaví v sobotu 5. 3.

duo Malatata duo Malatata Zdroj: malalata.sk

 

Dvě známé hudební formace tak vystoupí v jeden večer pod jednou střechou, tou, která patří Radlické – kulturní sportovně. Duo MALALATA se tradičně poveze na vlně balkan beats, cumbie a reggae, a to s jemu vlastní nakažlivou energií a 100% nasazením. Ani nejznámější slovenská reggae kapela Medial Banana však nezůstane publiku nic dlužná a kromě oblíbených hitovek naservíruje i tracky z nedávno vydaného alba Rockin' It.

Celé turné:

04. 3. – Brno (Fléda)
05. 3. – Praha (Radlická)
09. 3. – Trnava (Artklub)
10. 3. – Ružomberok (Čajovňa Relax)
11. 3. – Banská Bystrica (Urban Spot)
12. 3. – Košice (Tabačka)
17. 3. – Nitra (Nová Pekáreň)
18. 3. – Bratislava (MMC)
19. 3. – Trenčín (Lúč)

 

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.

 • Soutěžte o 2x2 lístky na koncert Supertramp Classics

  Před 50 lety založili britskou hudební formaci Supertramp dva úžasní muzikanti – klávesista Rick Davies a multiinstrumentalista Roger Hodgson. Začala se tak psát kapitola jedné z nejvlivnějších pop a art rockových hudebních skupin. Slavné hity ze 70. a 80. let zazní naživo v Divadle Hybernia v Praze v pondělí 28. října 2019.

 • Foto: Glenn Hughes, Sono Centrum, Brno, 4. 9. 2019

  Úžasný zpěvák a baskytarista, Glenn Hughes vystoupil se svojí strhující show "GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE" sestavenou z nejlepších hitů této skupiny. Glenn skvěle využívá svého velkého hlasového rozsahu, především ve výškách si s ním vyloženě pohrával až na maximum. Celá kapela skvěle šlapala v rytmech "starého dobrého rocku" a zhruba uprostřed dostal prostor jejich bubeník na svoji sólovou bubenickou show! Ve zběsilých rytmech stačil žonglovat paličkami, strkat si je do uší či do nosu a vyvrcholením bylo nalití vody na buben, který ji svojí vibrující blánou vystřikoval v gejzírech dokola! Skvělý koncert Glena a jeho superskupiny Black Country Communion nejen potěšil, ale přímo pořádně rozžhavil všechny návštěvníky brněnského Sona.

Další podobné články