Na Rock Heartu se předvede King Diamond, UDO a Avatar Doporučený

Festival Rock Heart v Moravském Krumlově už dokončuje svůj program. Letos láká na Kinga Diamonda, skupinu Avatar, Crematory nebo Lacuna Coil. Akce se uskuteční od 15. do 17. srpna.

Headlinerem letošního Rock Heartu bude King Diamond. Headlinerem letošního Rock Heartu bude King Diamond. Zdroj: Oficiální webové stránky Kinga Diamonda

Moravský hudební festival Rock Heart se blíží a program už je prakticky hotov. Letos se na pódiu v Moravském Krumlově od 15. do 17. srpna představí například dánský heavymetalový zpěvák King Diamond. Se svou show plnou rekvizit, líčení a pyrotechniky na Rock Heartu zahraje hned první den, ve čtvrtek. 

 

 

Dalším lákadlem letošního ročníku jsou švédští death metalisté Avatar, kteří vystupují s maskami šílených klaunů. Loni vydali desku Avatar Country, kterou už čeští fanoušci měli možnost slyšet naživo - Avatar do České republiky jezdí poměrně často. Úspěch ale mají stále a do Moravského Krumlova v pátek jistě přilákají mnoho fanoušků.

Sobotním headlinerem festivalu jsou finská kapela Apocalyptica hrající heavymetalové písně na violoncella a německý sólový projekt bývalého zpěváka Accept Uda - U.D.O.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Kromě těchto skupin se na Rock Heartu představí ještě Arakain s Lucií Bílou, Dymytry, Škwor, Harlej, Alkehol, Lacuna Coil, Citron, Crematory či Leaves' Eyes.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Studium heavy metalu není v Austrálii žádný problém

  Australská univerzita v Newcastlu nabízí Ph.D. program, který se zaměřuje na studium sociální geografie heavymetalové kultury. Na tento obor mohou studenti dokonce získat stipendium.

 • Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina

  Pořadatelé festivalu Rock of Sadská našli zalíbení v německé industriální scéně a každý rok svým návštěvníkům představí aspoň jednoho reprezentanta tohoto stylu. Letošek nebude výjimkou, ale kostru dvoudenního programu pochopitelně tvoří hlavně čeští interpreti.

 • Headlinerem Rockových Třtěnic bude Miloš Dodo Doležal
  10. srpna se už počtvrté do Třtěnic u Jičína sjedou fanoušci českého rocku, aby shlédli unikátní přehlídku velikánů české rockové historie i současnosti. Přesně podle hesla festivalu - čas vrátit nemůžeme, ale vzpomínky ano.
 • Závěr Masters of Rock obstarali rockoví komedianti a progresivní titáni

  Zatímco sobotní dvojka Tarja a Within Temptation spolu báječně souzněla, nedělní finálový pár mohl jenom těžko být rozdílnější. Předtím se ale ještě na pódiu vystřídala řádka kapel, z nichž mnohé lze dnes již považovat klasiky.