Powerwolf si ve Zlíně zahrají dvoják

Čím dál známější vlkodlaci z Německa poctí své fanoušky víkendovým dvojkoncertem ve Zlíně. Kapela tedy bude hrát jak v sobotu, tak v neděli. A proč vlastně? Hádáte správně, první oznámený koncert je totiž již slušnou chvíli beznadějně vyprodán.

Powerwolf přidávají druhý koncert Powerwolf přidávají druhý koncert Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Powerwolf

Německá power metalová skupina Powerwolf stále přihazuje uhlí do svého hnacího kotle. Důkazem je třeba fakt, že se kapela rozhodla přidat v Čechách koncert navíc v rámci svého turné Blessed & Possessed.

Powerwolf sice vyprodávají koncerty po celé Evropě, v Čechách však lístky na jejich koncerty mizí světelnou rychlostí. Pokud se tedy chcete dostat na zlínskou show (či spíše zlínské show), nesmíte váhat ani týden.

Máme však štěstí, že si kapela tohoto faktu všimla také a že si svých českých fanoušků váží více než dost. A právě proto nás čekají hned dvě vystoupení těchto vlčích kněží, a to ještě ve stejný víkend a na stejném místě. Kvůli brzy vyprodanému koncertu v Masters of Rock Café (sobota 6. února) bylo přidáno druhé, hned následující datum: neděle 7. února.
Takže jestli jste si nestihli pořídit lístek na sobotu, nezoufejte: na nedělní show jich ještě několik zbývá!

Navíc, pokud se rozhodnete navštívit oba koncerty, dostanete slevu na nedělní vstupné. Stačí se jen v sobotu zaregistrovat u vstupu do „metalové katedrály". A že se budete hned druhý den na stejném koncertě nudit? Nebojte se, nebudete. Powerwolf totiž slibují pro každý večer úplně jiný setlist.

„Náš koncert ve Zlíně je kompletně vyprodán! Ale nebojte, rozhodli jsme se zahrát zde ještě jednou, a to hned následující den. A protože máme v Čechách tak skvělé fanoušky, přivezeme jim něco speciálního: úplně jiný seznam písniček pro každou show a i příznivější cenu druhého vstupu!" potvrzují Powerwolf na svém facebookovém profilu.

A to už za zvážení stojí, nemyslíte?

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: The Rasmus, Lucerna Music Bar, 15. 11. 2017

  Finská rocková legenda The Rasmus navštívila v rámci turné k nové desce Dark Matters ve středu 15. listopadu Prahu. V Lucerna Music Baru je mimo jiné doprovodila italsko-americká kapela Klogr hrající alternativní metal a rockové uskupení The Weyers ze Švýcarska. Z koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Iron Maiden se vrátí do Prahy
  Pro všechny fanoušky metalové hudby začíná být příští rok hodně nadupaný, alespoň co se koncertů týče. Začíná to dubnovým koncertem Metallicy, následovaný koncem téhož měsíce návratem Richieho Blackmora v řadách Rainbow, potom se v červnu vrátí do České republiky Ozzy Osbourne. A o týden později se na stejné místo, tedy na letiště v pražských Letňanech, sjedou příznivci Iron Maiden.
 • Joakim Brodén je opět nominován do Českého slavíka

  Zpěvák švédské metalové skupiny Sabaton, Joakim Brodén, získal další nominaci v prestižní hudební anketě Český slavík Mattoni. Frontman Sabaton má totiž dvojí občanství – české a švédské. Minulý rok, kdy byl Brodén nominován poprvé, se umístil na pátém místě. Slavnostní vyhlášení letošních Slavíků se uskuteční 25. listopadu.

 • Epica vystoupila v České republice. Letos už potřetí

  Epica, VUUR, Myrath. Co mají tahle tři jména společného? Jsou to hudební skupiny, hrají metal a v pátek 10. listopadu společně vystoupila v Masters of Rock Café ve Zlíně. Návštěvnost byla víc než slušná a zdá se, že fanouškům nic nechybělo. Snad kromě vzduchu, který je v tomhle klubu při každém trochu větším koncertě hodně nedostatkovým zbožím.