Powerwolf si ve Zlíně zahrají dvoják

Čím dál známější vlkodlaci z Německa poctí své fanoušky víkendovým dvojkoncertem ve Zlíně. Kapela tedy bude hrát jak v sobotu, tak v neděli. A proč vlastně? Hádáte správně, první oznámený koncert je totiž již slušnou chvíli beznadějně vyprodán.

Powerwolf přidávají druhý koncert Powerwolf přidávají druhý koncert Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Powerwolf

Německá power metalová skupina Powerwolf stále přihazuje uhlí do svého hnacího kotle. Důkazem je třeba fakt, že se kapela rozhodla přidat v Čechách koncert navíc v rámci svého turné Blessed & Possessed.

Powerwolf sice vyprodávají koncerty po celé Evropě, v Čechách však lístky na jejich koncerty mizí světelnou rychlostí. Pokud se tedy chcete dostat na zlínskou show (či spíše zlínské show), nesmíte váhat ani týden.

Máme však štěstí, že si kapela tohoto faktu všimla také a že si svých českých fanoušků váží více než dost. A právě proto nás čekají hned dvě vystoupení těchto vlčích kněží, a to ještě ve stejný víkend a na stejném místě. Kvůli brzy vyprodanému koncertu v Masters of Rock Café (sobota 6. února) bylo přidáno druhé, hned následující datum: neděle 7. února.
Takže jestli jste si nestihli pořídit lístek na sobotu, nezoufejte: na nedělní show jich ještě několik zbývá!

Navíc, pokud se rozhodnete navštívit oba koncerty, dostanete slevu na nedělní vstupné. Stačí se jen v sobotu zaregistrovat u vstupu do „metalové katedrály". A že se budete hned druhý den na stejném koncertě nudit? Nebojte se, nebudete. Powerwolf totiž slibují pro každý večer úplně jiný setlist.

„Náš koncert ve Zlíně je kompletně vyprodán! Ale nebojte, rozhodli jsme se zahrát zde ještě jednou, a to hned následující den. A protože máme v Čechách tak skvělé fanoušky, přivezeme jim něco speciálního: úplně jiný seznam písniček pro každou show a i příznivější cenu druhého vstupu!" potvrzují Powerwolf na svém facebookovém profilu.

A to už za zvážení stojí, nemyslíte?

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Papa Roach zahrají v létě v Olomouci

  Promotéři z Bounty Rock Café Promotion si pro fanoušky tvrdé muziky připravili na konec léta další bombu. Po loňském úspěšném vystoupení kanadských Billy Talent letos sází na tvrdší notu a do krásného prostředí venkovní Korunní pevnůstky pozvali americkou partičku Papa Roach.

 • Nightwish v rámci výročního turné vystoupí v O2 areně

  Finská sestava Nightwish, která patří k nejznámějším evropským female-fronted kapelám, opět zavítá do České republiky. Po červnové návštěvě na Metalfestu v Plzni je bude pět měsíců na to čekat samostatná show v pražské O2 areně.

 • Avantasia se příští rok vrátí do Prahy s novým albem

  Velkou radost udělal svým fanouškům Tobias Sammet, když ohlásil pokračování své metalové opery Avantasia. Ta vyjde až začátkem příštího roku a během následujícího turné se celý ansámbl zastaví také v Praze. 

 • Overkill začali pracovat na albu s novým bubeníkem

  Američtí thrashmetaloví veteráni z New Jersey začali s nahráváním devatenácté řadové desky. Za bicí usedne místo bývalého Rona Lipnickiho bubeník Jason Bittner, který měl původně hrát jen na živých koncertech.