Powerwolf si ve Zlíně zahrají dvoják

Čím dál známější vlkodlaci z Německa poctí své fanoušky víkendovým dvojkoncertem ve Zlíně. Kapela tedy bude hrát jak v sobotu, tak v neděli. A proč vlastně? Hádáte správně, první oznámený koncert je totiž již slušnou chvíli beznadějně vyprodán.

Powerwolf přidávají druhý koncert Powerwolf přidávají druhý koncert Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Powerwolf

Německá power metalová skupina Powerwolf stále přihazuje uhlí do svého hnacího kotle. Důkazem je třeba fakt, že se kapela rozhodla přidat v Čechách koncert navíc v rámci svého turné Blessed & Possessed.

Powerwolf sice vyprodávají koncerty po celé Evropě, v Čechách však lístky na jejich koncerty mizí světelnou rychlostí. Pokud se tedy chcete dostat na zlínskou show (či spíše zlínské show), nesmíte váhat ani týden.

Máme však štěstí, že si kapela tohoto faktu všimla také a že si svých českých fanoušků váží více než dost. A právě proto nás čekají hned dvě vystoupení těchto vlčích kněží, a to ještě ve stejný víkend a na stejném místě. Kvůli brzy vyprodanému koncertu v Masters of Rock Café (sobota 6. února) bylo přidáno druhé, hned následující datum: neděle 7. února.
Takže jestli jste si nestihli pořídit lístek na sobotu, nezoufejte: na nedělní show jich ještě několik zbývá!

Navíc, pokud se rozhodnete navštívit oba koncerty, dostanete slevu na nedělní vstupné. Stačí se jen v sobotu zaregistrovat u vstupu do „metalové katedrály". A že se budete hned druhý den na stejném koncertě nudit? Nebojte se, nebudete. Powerwolf totiž slibují pro každý večer úplně jiný setlist.

„Náš koncert ve Zlíně je kompletně vyprodán! Ale nebojte, rozhodli jsme se zahrát zde ještě jednou, a to hned následující den. A protože máme v Čechách tak skvělé fanoušky, přivezeme jim něco speciálního: úplně jiný seznam písniček pro každou show a i příznivější cenu druhého vstupu!" potvrzují Powerwolf na svém facebookovém profilu.

A to už za zvážení stojí, nemyslíte?

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Stick To Your Guns rozbijí Prahu už za dva měsíce

  Partička Stick To Your Guns se znovu vrací do naší kotliny! V předchozích letech u nás vystoupili hned několikrát, naposledy letos v březnu. 19. listopadu vystoupí jako hlavní hvězdy v pražském MeetFactory v doprovodu kolegů Being As An Ocean, First Blood a Silent Planet.

 • Edguy budou slavit čtvrtstoletí také v Praze
  Asi málokterému rockovému fanouškovi je nutné představovat Tobiase Sammeta, zlaté dítě evropského metalu, jenž se proslavil jako frontman powermetalových hitmakerů Edguy a jako tvůrce metalové opery Avantasia. A jelikož prvně jmenovaný spolek slaví letos pětadvacet let od svého založení, rozhodli se jeho členové slavit. Samozřejmě ve velkém, protože jinak to tak nějak neumí.
 • Kataklysm oslaví své 25. výročí i u nás

  Kanadská death metalová skupina Kataklysm slaví svoje čtvrtstoletí! Jedním z dárků je i evropská šňůra, kterou má kapela rozplánovanou na příští měsíc. Úterý 17. října bude patřit českým fanouškům, právě v onen večer Kataklysm oslaví narozeniny v klubu Roxy.

 • Hogjaw přivezou do Prahy jižanský rock světových parametrů

  Po dlouhých pěti letech se již potřetí objeví v České republice americká skupina Hogjaw, aby zde předvedla svou neopakovatelnou show plnou poctivého muzikantství a chytlavých rockových melodií. Tvrdé kytarové riffy a silné melodie jsou totiž, spolu s naléhavě znějícím zpěvem, hlavními devízami těchto nastupujících králů stylu všeobecně označovaného jako jižanský rock.