Powerwolf si ve Zlíně zahrají dvoják

Čím dál známější vlkodlaci z Německa poctí své fanoušky víkendovým dvojkoncertem ve Zlíně. Kapela tedy bude hrát jak v sobotu, tak v neděli. A proč vlastně? Hádáte správně, první oznámený koncert je totiž již slušnou chvíli beznadějně vyprodán.

Powerwolf přidávají druhý koncert Powerwolf přidávají druhý koncert Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Powerwolf

Německá power metalová skupina Powerwolf stále přihazuje uhlí do svého hnacího kotle. Důkazem je třeba fakt, že se kapela rozhodla přidat v Čechách koncert navíc v rámci svého turné Blessed & Possessed.

Powerwolf sice vyprodávají koncerty po celé Evropě, v Čechách však lístky na jejich koncerty mizí světelnou rychlostí. Pokud se tedy chcete dostat na zlínskou show (či spíše zlínské show), nesmíte váhat ani týden.

Máme však štěstí, že si kapela tohoto faktu všimla také a že si svých českých fanoušků váží více než dost. A právě proto nás čekají hned dvě vystoupení těchto vlčích kněží, a to ještě ve stejný víkend a na stejném místě. Kvůli brzy vyprodanému koncertu v Masters of Rock Café (sobota 6. února) bylo přidáno druhé, hned následující datum: neděle 7. února.
Takže jestli jste si nestihli pořídit lístek na sobotu, nezoufejte: na nedělní show jich ještě několik zbývá!

Navíc, pokud se rozhodnete navštívit oba koncerty, dostanete slevu na nedělní vstupné. Stačí se jen v sobotu zaregistrovat u vstupu do „metalové katedrály". A že se budete hned druhý den na stejném koncertě nudit? Nebojte se, nebudete. Powerwolf totiž slibují pro každý večer úplně jiný setlist.

„Náš koncert ve Zlíně je kompletně vyprodán! Ale nebojte, rozhodli jsme se zahrát zde ještě jednou, a to hned následující den. A protože máme v Čechách tak skvělé fanoušky, přivezeme jim něco speciálního: úplně jiný seznam písniček pro každou show a i příznivější cenu druhého vstupu!" potvrzují Powerwolf na svém facebookovém profilu.

A to už za zvážení stojí, nemyslíte?

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Opustil nás hlas Daniho Filtha. Zpěvák už koncerty nezvládá

  Dani Filth je známý jako zpěvák s nejječivějším vokálem na celé metalové scéně. Nebo spíš většinu své pěvecké kariéry byl. Se svou gothicmetalovou skupinou Cradle of Filth minulý rok vydal desku Cryptoriana a vyjel na turné. Kapela vystoupila i v pražském klubu Roxy. I přes špatnou akustiku tohoto prostoru bylo poznat, že Dani Filth už na živé vystupování nemá hlasivky. Jeho kdysi mocný Hlas je již zřejmě definitivně pryč. A proto si zaslouží minutu ticha.

 • Foto: Cradle of Filth, Moonspell, Roxy, 18.1.2018

  Cradle of Filth opět dokázali beznadějně vyprodanému Roxy, proč mají po celém světě tisíce fanoušků. Temnou atmosféru těchto bezvěrců ještě dokreslila předkapela v podobě neméně úspěšných portugalských gotiků Moonspell.

 • Sodom prochází velkými změnami v sestavě

  Jedna z nejikoničtějších thrashmetalových kapel mění sestavu. Trio Sodom přichází hned o dva členy, které však frontman Tom Angelripper plánuje v blízké budoucnosti nahradit.

 • Judas Priest vydali singl z nového alba

  Se zbrusu novým albem se už za dva měsíce vytasí britská žijící legenda Judas Priest. V pořadí již osmnácté album nazvané Firepower doprovodí nadcházející severoamerické a evropské turné. V rámci toho přivezou nejen nové songy i do České republiky. Publikum koncertu se má na co těšit.