Rock for People čeká taneční párty se Sigmou a pódiem pod hlavičkou Let It Roll

Rock for People není tak úplně tradiční taneční festival, přesto v letošním roce nabídne zase o trochu víc svým tancuchtivým návštěvníkům. Po vystoupení The Prodigy tak přijde na řadu koncert britských Sigma. V Hradci Králové se rovněž objeví pódium koncipované jako mezigalaktická brána od pořadatelů tanečního festivalu Let It Roll.

Skupina Sigma vystoupí na festivalu Rock for People Skupina Sigma vystoupí na festivalu Rock for People Zdroj: Rock for People

Line-up festivalu Rock for People je téměř vždy plný rockových, potažmo metalových kapel, i když prostor dostávají také kapely ze sekce hard core či indie rock. Ani letos to nebude jinak, i když s několika výjimkami.

Tou první z nich je angažmá britské kapely Sigma, která vystoupí po jednom z dříve ohlášených headlinerů - kapele The Prodigy. Sigma má na svém kontě přes 3 miliony prodaných singlů, 2 nominace na britské ceny Brit Awards a také spolupráci se známou zpěvačkou Ritou Orou či Birdy, která se v České republice objevila v minulém roce na festivalu Colours of Ostrava. 

Tou druhou je pak představení The Portal Show, jedinečné show pořadatelů dalšího tuzemského festivalu Let It Roll. The Portal Show probíhá na unikátní taneční stage ve tvaru mezigalaktického portálu. 

K dalším interpretům, na které se pak můžete těšit, patří (kromě již zmíněných The Prodigy) také dánští Volbeat, američtí Skillet (ti se mimochodem s velkým úspěchem na festivalu objevili před dvěma lety), The Kooks nebo Sick Puppies

Přehled

:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Multižánrový Rock for People letos navštíví mnoho zajímavých interpretů

  Rock for People patří k nejnavštěvovanějším festivalům v Česku. Každý rok sem zavítá velké množství kapel různých hudebních žánrů. Letos jde například o Volbeat, Marmozets či Basement.

 • Sugar Man Rodriguez zavítá v létě na Rock for People

  Dokumentární film nazvaný Pátrání po Sugar Manovi upoutal v roce 2012 velkou pozornost. Nejenže je tento dokument ve svém žánru opravdu jedinečný, především v něm skrytý příběh dokáže zaujmout nejednoho hudebního fanouška. Sugar Man ale nyní opustí televizní obrazovky a zahraje v České republice živě.

 • Divoká jízda s The Prodigy? Na Rock for People 2018

  Na divokou jízdu v rytmu The Prodigy se příští léto mohou těšit návštěvníci festivalu Rock for People. Britská partička se po šesti letech vrátí na hradecké letiště a dokáže, že ani s bezmála třiceti křížky na krku neztratili nic ze své pověstné výbušnosti.

 • Foto: The Kooks, Malá sportovní hala, Praha, 11. 11. 2017

  Na pražském Výstavišti vystoupila britská skupina The Kooks. V roli předkapel se představili mladá irská kapela The Academic a domácí energická čtveřice Lake Malawi. Z koncertu vám přinášíme fotoreport.