Tajemstvím zahalení 18+ vystoupí v pražském Meet Factory

Původem americké duo 18+ se v rámci cyklu Bohemian Like You objeví 4. února v klubu Meet Factory v Praze. Začátek koncertu je psaný na půl devátou večer a vstupenky je možné koupit jak v běžných předprodejích, tak přímo na místě.

18+ vystoupí 4. února v Meet Factory 18+ vystoupí 4. února v Meet Factory Zdroj: of. Facebook kapely

Duo 18+ navštěvuje naší republiku všehovšudy podruhé, přičemž svou tuzemskou premiéru zažili taktéž v Meet Factory jakožto support britských Simian Mobile Disco. Akce proběhla v polovině listopadu 2014, což bylo záhy po vydání vůbec první desky skupiny. Ta nese název Trust a zahrnuje čtrnáct osobitých skladeb z nichž dříve vydaný singl Crow sklidil obrovský úspěch.

Turné k albu bylo zahájeno performancí v amerických Los Angeles, na což navazuje deset termínů vystoupení v Evropě. Vyjma České republiky zahrají 18+ například i v sousedním Německu a Rakousku.

Spolu s duem v Meet Factory vystoupí i Dan Bodan, který se taktéž s pražským publikem nesetká poprvé. Pod pseudonymem Noot měl totiž tu čest zahrát na vůbec prvním koncertu pod záštitou Bohemian Like You.

 

 

Duo 18+ se zviditelnilo nejen vydáním nové studiovky, ale například i tím, že dlouhou dobu figurovalo zcela anonymně. Benátského bienále se účastnili reprezentujíc Litvu, což bylo součástí maskování. Tam prezentovali svůj žirafí videoklip.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 16. 8. 2019

  Na fotogalerii z brněnské zastávky festivalu Léto fest se můžete podívat zde. Vystoupily kapely Mnága a žďorp, Mig 21, Mandrage nebo Monkey Business.

 • Fanoušci filmové hudby se počtvrté sejdou v Poděbradech
  V polabském lázeňském městě se po roce opět odehraje unikátní přehlídka filmové hudby a multimédií. Také letos se návštěvníci mohou těšit na filmová představení s živým hudebním doprovodem, stejně jako na bezplatný doprovodný program v lázeňském parku.
 • Foto: Nick Mason, Lucerna, Praha, 25. 7. 2019

  Unikátní možnost vidět zakládajícího člena Pink Floyd měli všichni fanoušci, kteří se ve čtvrtek večer dostavili do pražské Lucerny. Nick Mason, mimochodem jediný člen, který hrál v Pink Floyd nepřetržitě od jejich založení, přivezl do Prahy vzpomínku na počáteční léta této kapely. Celý večer se tak nesl v duhovém psychedelickém oparu, a to v nejlepším slova smyslu. Kapela, se kterou je Mason v současné době na turné, a kterou pojmenoval Nick Mason's Saucerful of Secrets, přehrála rané Pink Floyd s bravurností a nenechala nikoho na pochybách, že se nejedná jen o nějaké doprovodné hudebníky. Diváci tak mohli být více jak spokojeni. Celý setlist na sebe plynule navazoval a koncert patřil bezesporu mezi nejlepší, které mohla Praha toto léto spatřit. Prohlédněte si náš fotoreport z této show.

 • Foto: Zrní, Špilberk, Brno, 25. 7. 2019

  Kapela Zrní zavítala včera do Brna, aby odehrála koncert v prostorách hradu Špilberk. Na fotogalerii se můžete podívat zde.