Zahřívací koncert Lucie v Retro Music Hall

Jak jsme již na svých stránkách informovali, legendární rocková skupina Lucie zanedlouho chystá velký návrat na koncertní pódia v různých městech naší republiky. A o všechny koncerty je obrovský zájem.

Lucie Lucie Zdroj: pořadatel koncertu

Lucii netřeba dlouze představovat. Jména jako David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. se za dlouhá léta společného muzicírování vryla do paměti fanoušků natolik, že nebyla zapomenuta ani během jejich desetileté pauzy. Aby nenaskočili rovnou na veliká pódia, chystají na 15. května 2014 výjimečný koncert v komorní klubové atmosféře. Získat na něj vstupenky však nebude úplně jednoduché. Pražská Retro MUsic Hal běžně pojme až 1.200 diváků, ale pak je jak se říká hlava na hlavě a edýchatelno. Toho se kapela Lucie chce vyvarovat a proto omezila kapacitu svého koncertu na 800 návštěvníků. Ti si můžou užít koncert v maximálním pohodlí po registraci na webu www.staropramen.cz , kde získají unikátní kód ke koupi vstupenky. Ve středu 30. dubna bude uvolněna do prodeje druhá vlna vstupenek, tak neváhejte a zkuste, zda budete úspěšní.

 

 

Proč registrace na stránkách pivovaru Staropramen ? Na tuto otázku je jednoduchcá odpověď : Staropramen jde i letos cestou podpory hudby a tento koncert je i pod jeho záštitou. S heslem Staropramen je všude tam, kde hudba spojuje lidi dohromady se s ním pak setkáme na festivalech Rock for People, Votvírák, České a Moravské hrady či Rock for Churchill. Jeho pivem rovněž můžeme uhasit žízeň na koncertech největších hvězd v pražské O2 areně, kde je dlouhodobým a výhradním partenerem.

 

Čtěte také: Smíchov Open Air je závěrem hudební sezóny 

 

Pokud se na vás lístek ani po přihlášení přes web nedostane, máte ještě šanci zkusit štěstí na vlnách rádia Frekvence 1, pro které je vyhrazeno několik vstupenek do soutěže přímo v éteru.

Čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. se po koncertě v klubu Retro Music Hall rozjede do největších sportovních hal v Česku a Slovensku. Turné odstartuje v Košicích a v Bratislavě. Pak je čekají dva koncerty v Ostravě a Brně, pražská O2 Arena je přivítá hned třikrát. Jediné open air vystoupení uvidíme v Plzni na Lochotíně 26. června a celé comebackové turné Lucie zakončí na festivalu Rock for People 5. července 2014.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Skupina minus123 pokřtí novou desku v Lucerna Music Baru

  Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. Album LES vyjde v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. LES natáčely „Minuty" v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

 • Mňága a Žďorp vydává album nazvané Třecí plochy

  Mňága a Žďorp vydá 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album, které je složené z 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.