Znovu po třech letech: Praha uvidí další Hell Party

Nová, lepší, krvavější. Pro ty, kteří už tři roky pokukují po tom, kdy se uskuteční další pražská Hell Party, máme skvělou zprávu. Ano, bude to letos. A co víc, bude to již 16. dubna v RockOpeře. 

Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to sice metal, ale když se to vezme kolem a kolem, je to metal mnohem víc než kdejaký metal. Na další díl fenomenální Hell Party museli fanoušci netradičních tělesných modifikací i věšení za háky (tzv. suspension) čekat dlouhé tři roky. Poslední se totiž uskutečnila 13. dubna 2013 a od té doby bylo ticho po pěšině. Teď se ale vrací zpátky do města. Nová, lepší a krvavější. 

A na rozdíl od předchozích ročníků bude jiná, slibují pořadatelé. Neuskuteční se totiž v hale či klubových prostorách jako tomu bylo v případě Roxy na Dlouhé či pražského klubu Abaton. Uskuteční se, jak pořadatelský tým avizoval, v rockovém divadle RockOpera. Večer už tedy nebude rozdělen do několika menších představení, ale spíše bude koncipován jako krvavé divadlo o třech dějstvích, které vás provede celým večerem. 

Hell Party 2013, Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Co by to bylo za Hell Party, kdyby se nepíchalo. Ne, neberte to špatně, na mysli mám píchání netradičních piercingů, které, stejně jako v minulých letech, zabaví diváky od osmnácté hodiny až do devíti, kdy začne první zmiňované dějství. Další kus divadelního představení, jehož námětem budou klauni, akrobati, zkrátka cirkus, vypukne čtvrt hodiny po desáté. Ze sálu pak ty, kteří nebudou chtít zůstat na následný večírek, vyprovodí třetí dějství, které odstartuje půl hodiny po jedenácté hodině večerní.

Pokud doposud nemáte lístky na nejhrubší  párty ve městě, neváhejte. Pro letošní rok je jich (či lépe řečeno - jich bylo v oběhu) jen 500, neboť kapacita divadelních prostor pražské RockOpery je omezená. Pokud tak chcete vidět krvavé divadlo v přímém přenosu, měli byste si co nejdřív nějaký lupen urvat. Nemá asi cenu zdůrazňovat, že brzy už nebudou. 

Přehled

 • Název akce: Hell Party
 • Datum: sobota, 16 duben 2016
 • Místo: RockOpera Praha
 • Cena: 800 - 1500 korun
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Papa Roach zahrají v létě v Olomouci

  Promotéři z Bounty Rock Café Promotion si pro fanoušky tvrdé muziky připravili na konec léta další bombu. Po loňském úspěšném vystoupení kanadských Billy Talent letos sází na tvrdší notu a do krásného prostředí venkovní Korunní pevnůstky pozvali americkou partičku Papa Roach.

 • Nightwish v rámci výročního turné vystoupí v O2 areně

  Finská sestava Nightwish, která patří k nejznámějším evropským female-fronted kapelám, opět zavítá do České republiky. Po červnové návštěvě na Metalfestu v Plzni je bude pět měsíců na to čekat samostatná show v pražské O2 areně.

 • Avantasia se příští rok vrátí do Prahy s novým albem

  Velkou radost udělal svým fanouškům Tobias Sammet, když ohlásil pokračování své metalové opery Avantasia. Ta vyjde až začátkem příštího roku a během následujícího turné se celý ansámbl zastaví také v Praze. 

 • Overkill začali pracovat na albu s novým bubeníkem

  Američtí thrashmetaloví veteráni z New Jersey začali s nahráváním devatenácté řadové desky. Za bicí usedne místo bývalého Rona Lipnickiho bubeník Jason Bittner, který měl původně hrát jen na živých koncertech.