Znovu po třech letech: Praha uvidí další Hell Party

Nová, lepší, krvavější. Pro ty, kteří už tři roky pokukují po tom, kdy se uskuteční další pražská Hell Party, máme skvělou zprávu. Ano, bude to letos. A co víc, bude to již 16. dubna v RockOpeře. 

Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to sice metal, ale když se to vezme kolem a kolem, je to metal mnohem víc než kdejaký metal. Na další díl fenomenální Hell Party museli fanoušci netradičních tělesných modifikací i věšení za háky (tzv. suspension) čekat dlouhé tři roky. Poslední se totiž uskutečnila 13. dubna 2013 a od té doby bylo ticho po pěšině. Teď se ale vrací zpátky do města. Nová, lepší a krvavější. 

A na rozdíl od předchozích ročníků bude jiná, slibují pořadatelé. Neuskuteční se totiž v hale či klubových prostorách jako tomu bylo v případě Roxy na Dlouhé či pražského klubu Abaton. Uskuteční se, jak pořadatelský tým avizoval, v rockovém divadle RockOpera. Večer už tedy nebude rozdělen do několika menších představení, ale spíše bude koncipován jako krvavé divadlo o třech dějstvích, které vás provede celým večerem. 

Hell Party 2013, Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Co by to bylo za Hell Party, kdyby se nepíchalo. Ne, neberte to špatně, na mysli mám píchání netradičních piercingů, které, stejně jako v minulých letech, zabaví diváky od osmnácté hodiny až do devíti, kdy začne první zmiňované dějství. Další kus divadelního představení, jehož námětem budou klauni, akrobati, zkrátka cirkus, vypukne čtvrt hodiny po desáté. Ze sálu pak ty, kteří nebudou chtít zůstat na následný večírek, vyprovodí třetí dějství, které odstartuje půl hodiny po jedenácté hodině večerní.

Pokud doposud nemáte lístky na nejhrubší  párty ve městě, neváhejte. Pro letošní rok je jich (či lépe řečeno - jich bylo v oběhu) jen 500, neboť kapacita divadelních prostor pražské RockOpery je omezená. Pokud tak chcete vidět krvavé divadlo v přímém přenosu, měli byste si co nejdřív nějaký lupen urvat. Nemá asi cenu zdůrazňovat, že brzy už nebudou. 

Přehled

 • Název akce: Hell Party
 • Datum: sobota, 16 duben 2016
 • Místo: RockOpera Praha
 • Cena: 800 - 1500 korun
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Opustil nás hlas Daniho Filtha. Zpěvák už koncerty nezvládá

  Dani Filth je známý jako zpěvák s nejječivějším vokálem na celé metalové scéně. Nebo spíš většinu své pěvecké kariéry byl. Se svou gothicmetalovou skupinou Cradle of Filth minulý rok vydal desku Cryptoriana a vyjel na turné. Kapela vystoupila i v pražském klubu Roxy. I přes špatnou akustiku tohoto prostoru bylo poznat, že Dani Filth už na živé vystupování nemá hlasivky. Jeho kdysi mocný Hlas je již zřejmě definitivně pryč. A proto si zaslouží minutu ticha.

 • Foto: Cradle of Filth, Moonspell, Roxy, 18.1.2018

  Cradle of Filth opět dokázali beznadějně vyprodanému Roxy, proč mají po celém světě tisíce fanoušků. Temnou atmosféru těchto bezvěrců ještě dokreslila předkapela v podobě neméně úspěšných portugalských gotiků Moonspell.

 • Sodom prochází velkými změnami v sestavě

  Jedna z nejikoničtějších thrashmetalových kapel mění sestavu. Trio Sodom přichází hned o dva členy, které však frontman Tom Angelripper plánuje v blízké budoucnosti nahradit.

 • Judas Priest vydali singl z nového alba

  Se zbrusu novým albem se už za dva měsíce vytasí britská žijící legenda Judas Priest. V pořadí již osmnácté album nazvané Firepower doprovodí nadcházející severoamerické a evropské turné. V rámci toho přivezou nejen nové songy i do České republiky. Publikum koncertu se má na co těšit.