Znovu po třech letech: Praha uvidí další Hell Party

Nová, lepší, krvavější. Pro ty, kteří už tři roky pokukují po tom, kdy se uskuteční další pražská Hell Party, máme skvělou zprávu. Ano, bude to letos. A co víc, bude to již 16. dubna v RockOpeře. 

Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to sice metal, ale když se to vezme kolem a kolem, je to metal mnohem víc než kdejaký metal. Na další díl fenomenální Hell Party museli fanoušci netradičních tělesných modifikací i věšení za háky (tzv. suspension) čekat dlouhé tři roky. Poslední se totiž uskutečnila 13. dubna 2013 a od té doby bylo ticho po pěšině. Teď se ale vrací zpátky do města. Nová, lepší a krvavější. 

A na rozdíl od předchozích ročníků bude jiná, slibují pořadatelé. Neuskuteční se totiž v hale či klubových prostorách jako tomu bylo v případě Roxy na Dlouhé či pražského klubu Abaton. Uskuteční se, jak pořadatelský tým avizoval, v rockovém divadle RockOpera. Večer už tedy nebude rozdělen do několika menších představení, ale spíše bude koncipován jako krvavé divadlo o třech dějstvích, které vás provede celým večerem. 

Hell Party 2013, Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Co by to bylo za Hell Party, kdyby se nepíchalo. Ne, neberte to špatně, na mysli mám píchání netradičních piercingů, které, stejně jako v minulých letech, zabaví diváky od osmnácté hodiny až do devíti, kdy začne první zmiňované dějství. Další kus divadelního představení, jehož námětem budou klauni, akrobati, zkrátka cirkus, vypukne čtvrt hodiny po desáté. Ze sálu pak ty, kteří nebudou chtít zůstat na následný večírek, vyprovodí třetí dějství, které odstartuje půl hodiny po jedenácté hodině večerní.

Pokud doposud nemáte lístky na nejhrubší  párty ve městě, neváhejte. Pro letošní rok je jich (či lépe řečeno - jich bylo v oběhu) jen 500, neboť kapacita divadelních prostor pražské RockOpery je omezená. Pokud tak chcete vidět krvavé divadlo v přímém přenosu, měli byste si co nejdřív nějaký lupen urvat. Nemá asi cenu zdůrazňovat, že brzy už nebudou. 

Přehled

 • Název akce: Hell Party
 • Datum: sobota, 16 duben 2016
 • Místo: RockOpera Praha
 • Cena: 800 - 1500 korun
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Vanua 2, Malostranská beseda, 20.9.2017

  Ve vyprodané Malostranské besedě zahrála nově zformovaná kapela Vanua 2 ve středu 20. září 2017.

 • Stick To Your Guns rozbijí Prahu už za dva měsíce

  Partička Stick To Your Guns se znovu vrací do naší kotliny! V předchozích letech u nás vystoupili hned několikrát, naposledy letos v březnu. 19. listopadu vystoupí jako hlavní hvězdy v pražském MeetFactory v doprovodu kolegů Being As An Ocean, First Blood a Silent Planet.

 • Edguy budou slavit čtvrtstoletí také v Praze
  Asi málokterému rockovému fanouškovi je nutné představovat Tobiase Sammeta, zlaté dítě evropského metalu, jenž se proslavil jako frontman powermetalových hitmakerů Edguy a jako tvůrce metalové opery Avantasia. A jelikož prvně jmenovaný spolek slaví letos pětadvacet let od svého založení, rozhodli se jeho členové slavit. Samozřejmě ve velkém, protože jinak to tak nějak neumí.
 • Kataklysm oslaví své 25. výročí i u nás

  Kanadská death metalová skupina Kataklysm slaví svoje čtvrtstoletí! Jedním z dárků je i evropská šňůra, kterou má kapela rozplánovanou na příští měsíc. Úterý 17. října bude patřit českým fanouškům, právě v onen večer Kataklysm oslaví narozeniny v klubu Roxy.