Znovu po třech letech: Praha uvidí další Hell Party

Nová, lepší, krvavější. Pro ty, kteří už tři roky pokukují po tom, kdy se uskuteční další pražská Hell Party, máme skvělou zprávu. Ano, bude to letos. A co víc, bude to již 16. dubna v RockOpeře. 

Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Tématem poslední Hell Party byl v roce 2013 Strach Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to sice metal, ale když se to vezme kolem a kolem, je to metal mnohem víc než kdejaký metal. Na další díl fenomenální Hell Party museli fanoušci netradičních tělesných modifikací i věšení za háky (tzv. suspension) čekat dlouhé tři roky. Poslední se totiž uskutečnila 13. dubna 2013 a od té doby bylo ticho po pěšině. Teď se ale vrací zpátky do města. Nová, lepší a krvavější. 

A na rozdíl od předchozích ročníků bude jiná, slibují pořadatelé. Neuskuteční se totiž v hale či klubových prostorách jako tomu bylo v případě Roxy na Dlouhé či pražského klubu Abaton. Uskuteční se, jak pořadatelský tým avizoval, v rockovém divadle RockOpera. Večer už tedy nebude rozdělen do několika menších představení, ale spíše bude koncipován jako krvavé divadlo o třech dějstvích, které vás provede celým večerem. 

Hell Party 2013, Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Co by to bylo za Hell Party, kdyby se nepíchalo. Ne, neberte to špatně, na mysli mám píchání netradičních piercingů, které, stejně jako v minulých letech, zabaví diváky od osmnácté hodiny až do devíti, kdy začne první zmiňované dějství. Další kus divadelního představení, jehož námětem budou klauni, akrobati, zkrátka cirkus, vypukne čtvrt hodiny po desáté. Ze sálu pak ty, kteří nebudou chtít zůstat na následný večírek, vyprovodí třetí dějství, které odstartuje půl hodiny po jedenácté hodině večerní.

Pokud doposud nemáte lístky na nejhrubší  párty ve městě, neváhejte. Pro letošní rok je jich (či lépe řečeno - jich bylo v oběhu) jen 500, neboť kapacita divadelních prostor pražské RockOpery je omezená. Pokud tak chcete vidět krvavé divadlo v přímém přenosu, měli byste si co nejdřív nějaký lupen urvat. Nemá asi cenu zdůrazňovat, že brzy už nebudou. 

Přehled

 • Název akce: Hell Party
 • Datum: sobota, 16 duben 2016
 • Místo: RockOpera Praha
 • Cena: 800 - 1500 korun
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: The Rasmus, Lucerna Music Bar, 15. 11. 2017

  Finská rocková legenda The Rasmus navštívila v rámci turné k nové desce Dark Matters ve středu 15. listopadu Prahu. V Lucerna Music Baru je mimo jiné doprovodila italsko-americká kapela Klogr hrající alternativní metal a rockové uskupení The Weyers ze Švýcarska. Z koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Iron Maiden se vrátí do Prahy
  Pro všechny fanoušky metalové hudby začíná být příští rok hodně nadupaný, alespoň co se koncertů týče. Začíná to dubnovým koncertem Metallicy, následovaný koncem téhož měsíce návratem Richieho Blackmora v řadách Rainbow, potom se v červnu vrátí do České republiky Ozzy Osbourne. A o týden později se na stejné místo, tedy na letiště v pražských Letňanech, sjedou příznivci Iron Maiden.
 • Joakim Brodén je opět nominován do Českého slavíka

  Zpěvák švédské metalové skupiny Sabaton, Joakim Brodén, získal další nominaci v prestižní hudební anketě Český slavík Mattoni. Frontman Sabaton má totiž dvojí občanství – české a švédské. Minulý rok, kdy byl Brodén nominován poprvé, se umístil na pátém místě. Slavnostní vyhlášení letošních Slavíků se uskuteční 25. listopadu.

 • Epica vystoupila v České republice. Letos už potřetí

  Epica, VUUR, Myrath. Co mají tahle tři jména společného? Jsou to hudební skupiny, hrají metal a v pátek 10. listopadu společně vystoupila v Masters of Rock Café ve Zlíně. Návštěvnost byla víc než slušná a zdá se, že fanouškům nic nechybělo. Snad kromě vzduchu, který je v tomhle klubu při každém trochu větším koncertě hodně nedostatkovým zbožím.