Soutěž o vstupenky na Lanugo MusicWeb Tour 2012 - UKONČENO

  • pátek, 10 únor 2012 02:00

Pop-elektro-jazzový projekt Lanugo se chystá na jarní Lanugo MusicWeb Tour 2012. Kapela navštíví osm českých měst. Zúčastněte se naší soutěže a získejte lístky zdarma na koncerty do Plzně, Prahy a Brna.

Lanugo Lanugo Foto: archiv kapely

 

Lanugo svou hudbou obohacují českou hudební scénu již šestým rokem. Jejich hudba je intimní, chytrá i hravá. Na svém kontě mají dvě studiová alba, jejichž nejlepší skladby uslyší návštěvníci koncertů Lanugo MusicWeb Tour 2012. Jarní turné bude na několik následujících měsíců poslední akcí kapely. Zpěvačka Markéta Foukalová se totiž chystá na mateřskou dovolenou.

Živé koncerty Lanuga se vyznačují jedinečnou atmosférou, která překypuje energií. Jejich potenciálu si všiml i Dan Bárta a přizval Lanugo ke společnému projektu Departure. Přijďte si k Lanugu pro další dávku emocí. Odpovězte na naši soutěžní otázku a získejte zdarma dva lístky na koncerty do Plzně (25. ledna), Brna (13. února) nebo Prahy (11. března).

Kdo je pěveckým partnerem Markéty Foukalové ve skladbě X označuje místo?

a) Viliam Béreš

b) Tomáš Belko

c) Milan Cimfe

Odpovědi posílejte na soutez@musicweb.cz, do předmětu napište Lanugo a město, ve kterém byste se koncertu chtěli zúčastnit. Nápovědu hledejte v některém z článků na našich stránkách. Šest z vás si koncert bude moci vychutnat úplně zadarmo. Soutěž bude ukončena pro každé město zvlášť. A to vždy den před koncertem. Pro Plzeň tedy 24. ledna, pro Brno 12. února a pro Prahu 10. března. Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím e-mailové adresy.

Přehled

  • Soutěžní otázka:

    Text soutěžní otázky A) B) C)

  • Odpovědi:

    Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310 Cena SMS je 10,00 Kč s DPH Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: soutez@musicweb.cz

  • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže