Soutěž s festivalem Bonecrusher Fest 2012 UKONČENO

  • čtvrtek, 16 únor 2012 11:10

Festival Bonecrusher, který se uskuteční 25. února v pražském Rock Café, přivítá například skupiny Carnifex, Beneath The Massacre a další hudební lahůdky. Vyhrajte a vyražte na Bonecrusher zdarma.

Beneath The Massacre Beneath The Massacre Zdroj: oficiální myspace kapely

 

Návštěvníky čeká pořádný nářez, který můžou přislíbit i kapely Molotov Solution, Betraying The Martyrs či Within The Ruins, jež doplňují již zmíněné Carnifex a Beneath The Massacre.

Ve spolupráci s Obscure Promotion pro vás MusicWeb připravil soutěž, jejíž výherce získá jeden volný vstup na tuto parádní akci. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, poslat správnou odpověď na adresu soutez@musicweb.cz a mít štěstí při losování.

Odkud pochází jedna z hvězd festivalu, kapela Beneath The Massacre?

a) Velká Británie

b) Argentina

c) Kanada

Soutěž začíná 16. února a bude ukončena 22. února, kdy vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme prostřednictvím emailu. Nezapomeňte uvést do předmětu heslo Bonecrusher a své jméno a příjmení.

Přehled

  • Soutěžní otázka:

    Text soutěžní otázky A) B) C)

  • Odpovědi:

    Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310 Cena SMS je 10,00 Kč s DPH Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: soutez@musicweb.cz

  • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže