Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Paris Combo - Ukončeno

 • neděle, 28 únor 2016 12:33

Slavná francouzská kapela Paris Combo vznikla již na počátku 90. let. Od té doby absolvovala nespočet vystoupení po celém světě, na svém kontě má již 5 studiových alb. Pouze jejich debutového alba se prodalo přes 100 000 již v roce 2000. Typický stoupenec francouzského fusion jazzu, kombinující etno, jazz, folk s příchutí chansonu i rocku. Všehochuť, která svým stylem připomíná uskupení jako Nouvelle Vague či Louise Attaque svou hravostí, ale svým pojetím stojí zcela samostatně. Svou inspiraci vidí každý z členů jinde, od post-punku, přes jazz 30. let, Django Reinhardta až po ska a latinské rytmy. Proto jejich styl bývá popisován jako silně eklektický, čerpající z nespočetného počtu žánrů. Pojďte na festival Mladí ladí jazz a oslavte apríla od půl osmé v Paláci Akropolis!

Paris Combo při vystoupení v roce 2013 Paris Combo při vystoupení v roce 2013 Foto: Jakub Macháček/musicweb.cz

Přehled

 • O co soutěžíme: 2x1 vstupenka na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: neděle, 06 březen 2016
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 31 březen 2016
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje zpěvačka skupiny Paris Combo?

  A) Belle Epoque

  B) Belle du Berry

  C) François-François

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu soutez@musicweb.cz. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 6. března do 31. března. Během této doby můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Aktivní soutěže

Nenalezeny žádné aktivní soutěže